facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-04-27
 

Dobra wiadomość dla ludzi gór – legendarna marka Garmont wraca do Polski!

Od wiosny tego roku w dobrych sklepach outdoorowych w całej Polsce są już dostępne buty legendarnej marki Garmont. Włoska marka Garmont wraca do Polski po kilku latach nieobecności z kolekcją wiosenną.
Garmont produkuje buty od ponad 140 lat. W ofercie firmy można znaleźć kilka grup produktów, przeznaczonych do różnych rodzajów aktywności w terenie.

Kolekcja Mountain
obejmuje specjalistyczne buty wysokogórskie, z zaczepami na raki automatyczne i półautomatyczne, do użytku do wysokości 6000 m n.p.m.

W kolekcji Approach odnajdujemy buty dla osób nie tylko chodzących po górach, ale także wspinających się – jest to oferta butów podejściowych, wysokich i niskich, z membraną i bez.

Najwięcej modeli znajdziemy w kolekcji Backpacking, dla osób uprawiających trekking i wędrówki po górach. Kolekcja Trail Sport to zestaw butów niskich, do różnych form lżejszych aktywności terenowych. Osoby biegające także znajdą coś dla siebie – kolekcja Active Escape jest przeznaczona dla biegaczy.


Praktycznie każdy model buta ma damski odpowiednik – zaprojektowany specjalnie dla kobiecych stóp i w przyjaznym kobietom damskim wzornictwie.

Większość butów jest wyposażona w membranę Gore-tex, dającą butom maksymalną wodoodporność oraz oddychalność. Specjalnie zaprojektowane podeszwy w większości wykonała firma Vibram.

Dystrybutorem marki Garmont w Polsce jest warszawska firma Paker
www.paker.pl .


Już wkrótce zostanie uruchomiona polska strona www.garmont.paker.pl.


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com