facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-03-22
 

Członkowie Alpinus Testing Team – nominowani do nagrody TRAVELERY 2011

Rodzina Bez Granic, czyli Anna i Thomas Alboth razem z dwoma córeczkami – dwuletnią Hanią i ośmiomiesięczną Milą wyruszyli w listopadzie w 6-miesięczną podróż do Ameryki Środkowej. Swoje podróże relacjonują na blogu thefamilywithoutborders.com, nominowanym do nagrody TRAVELERY 2011 w kategorii BLOG TRAVELEROWCA.
Wyprawa „Pomiędzy oceanami”  to trasa od Meksyku do Panamy, przez Gwatemalę, Belize, Salwador, Honduras, Nikaraguę i Kostarykę. Wszystko na przekór powszechnej opinii, że kiedy pojawia się dziecko, świat się kończy.

Na początek, w Meksyku, przywitał ich huragan Rina i zamieszanie z nim związane. Szczęśliwie żywioł okazał się łaskawy i mogli ruszyć w dalszą podróż, którą na bieżąco relacjonują na swoim blogu http://thefamilywithoutborders.com/.

Zainteresowanie wyprawą i blogiem przerosło ich oczekiwania. Piszą: Zupełnie nagle zdaliśmy sobie sprawę, że musieliśmy przez przypadek i nieplanowanie wypełnić jakąś lukę, której ludziom brakowało: to połączenie życia młodego, zaangażowanego podróżnika z odpowiedzialnym, ale ciekawym świata rodzicem. Bo my wierzymy, że chcieć to móc. I że dziecko tylko poszerza życie, nie ogranicza. Tak samo jak podróżowanie.


Anna, polska dziennikarka, zamieszcza na blogu wpisy będące nie tylko opisem ich podróży, ale również relacją bacznego, wrażliwego na piękno i ludzkie losy obserwatora. Zaś Thomas, niemiecki fotograf, dba o barwną fotograficzną relację wyprawy. Razem z córeczkami tworzą ciekawą, inspirującą i niekonwencjonalną rodzinę, której losy śledzi na blogu tysiące osób.


Podróż Rodziny Bez Granic nadal trwa, zatem na blogu thefamilywithoutborders.com oraz na stronie Memoriału Miej odwagę! http://www.alpinus-miejodwage.pl/ można śledzić ich losy, poznawać spostrzeżenia i oglądać fascynujące zdjęcia. Ci, którym blog Albothów  przypadnie do gustu, mogą na niego zagłosować w konkursie TRAVELERY 2011, organizowanym przez magazyn National Geographic Traveler.


Głosy można oddawać za pośrednictwem SMS do 27 marca 2012 r. Wszystkie niezbędne informacje o konkursie dostępne są na stronie: http://travelery2011.national-geographic.pl/.

Alpinus Testing Team to grupa miłośników podróży i sportów ekstremalnych, wyłonionych podczas I edycji Memoriału im. Piotra Morawskiego, której zadaniem jest testowanie i opiniowanie produktów marki Alpinus. Działalność grupy ma pomóc w udoskonalaniu kolekcji, tak aby jeszcze lepiej mogła służyć potrzebom wymagających odbiorców, zarówno amatorów jak i profesjonalistów.


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com