facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-09-24
 

Columbia - kolekcja jesień 2012 w 8a.pl

Do sklepu 8a.pl zawitała najnowsza kolekcja marki Columbia, która zapewni najlepszą ochronę przed niesprzyjającą aurą podczas jesiennych górskich wycieczek czy też weekendowych tripów za miasto.
Columbia to rodzinna firma, która już ponad 70 lat produkuje odzież outdoorową i ekwipunek turystyczny. Została założona w 1938 roku przez przybyłych do Ameryki rodziców obecnej przewodniczącej rady - Gertrude Boyle. Swoją nazwę firma zawdzięcza przepływającej nieopodal rzece.

Columbię tworzą ludzie, którzy są takimi samymi fascynatami turystyki jak i Ty, tak więc doskonale wiedzą, czego potrzebujesz. Ludzie, którzy wychowali się w otoczeniu lasów, wulkanicznych szczytów oraz nieopodal surowego wybrzeża oceanu. Od ponad 70 lat produkowana odzież i ekwipunek są testowane przez zapalonych turystów, rowerzystów, wspinaczy oraz po prostu ludzi lubiących spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu.


Firma Columbia od dawna słynie z innowacyjności swych produktów. Zaangażowanie w innowacje widoczne jest w całej ofercie produktowej i pomaga odróżnić się od konkurencji. Stosowany w odzieży system Omni-Wick to najbardziej zaawansowana technologia, zapewniająca odprowadzanie wilgoci podczas aktywności na świeżym powietrzu. Kolejnym doskonałym rozwiązaniem jest zapewniająca ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV technologia Omni-Shade.

Wszystkie produkty z najnowszej kolekcji dostępne są już na stronie
8a.pl >>

Źródło: www.ceneria.pl


Goryonline
 
2019-01-05
BIZNES
 

Anna Stöhr dołącza do teamu Salewa!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-12-11
BIZNES
 

Ski Free - Helly Hansen zaprasza na narty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-12-03
BIZNES
 

Rusza Chiruca EXPEDITION II – zgłoś swoją wyprawę!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-11-07
BIZNES
 

Przymierzaj/przemierzaj i wygrywaj z marką Salomon!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2019 Goryonline.com