facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-04-23
 

Buty adidas TERREX Solo - szybkie, lekkie i bezpieczne – gotowe, by realizować następne wspinaczkowe projekty

adidas TERREX Solo są efektem wspólnych prac Beata Kammerlandera, Bernda Zangerla oraz Thomasa i Alexandra Huberów. To buty, które łączą lekkość i  elastyczność przy znakomitej stabilizacji stopy. Zostały już docenione przez zawodowców, zdobywając wyróżnienie „Outdoor Industry Award”. W tegorocznym sezonie zyskały jeszcze lepszą przyczepność.

adidas TERREX Solo to wszechstronne i wygodne buty podejściowe o niewielkiej wadze i niezawodnej stabilizacji. Tym co je wyróżnia jest specjalna asymetryczna konstrukcja przedniej części podeszwy buta. Dzięki niej, zyskują maksymalną przyczepność i idealnie sprawdzają się podczas niewymagającego skalnego oraz górskiego wspinania. Bracia Huberowie korzystali z tego modelu nawet na drogach o trudnościach 6+.

Podeszwa i pięta zostały wyposażone w dodatkową warstwę gumy o doskonałych właściwościach tarciowych. W efekcie buty dają mocne oparcie i kontrolę na każdej nawierzchni, także na mokrych skałach. Pomagają w poruszaniu się po niedostępnych terenach wspinaczkowych oraz sprawdzają się podczas wycofywania z wielowyciągowej drogi. W środkową podeszwę została wbudowana elastyczna płytka z TPU – protection plate. Sprawia ona, że te buty o niewielkiej wadze są ekstremalnie stabilne oraz chronią stopy na nierównym i skalistym terenie. Elastyczny materiał adiPRENE® pochłania siłę uderzenia pięty o podłoże, wpływając na jeszcze lepsze dynamiczne wybicia. Nad piętami znajdują się asymetryczne pętle. Dzięki nim buty można łatwo przyczepić za pomocą karabinka do plecaka lub uprzęży wspinaczkowej.


Szczegóły:
Odporna na ścieranie siateczka tekstylna
Specjalna podeszwa z asymetrycznymi strefami, skonstruowanymi tak, aby optymalnie wspierać użytkownika podczas szybkich podejść i wspinania
Protection plate w podeszwie środkowej chroni stopy przed skalistym podłożem
Materiał adiPRENE® pochłania siłę uderzenia pięty o podłoże, skutecznie ją amortyzując
Asymetryczne pętle z tyłu buta, by łatwo móc je przyczepić za pomocą karabinka do plecaka lub uprzęży wspinaczkowej
Waga: 390 g (UK 8.5)
Rozmiary: 6.5 – 11.5, 12.5, 13.5
Kolory: sharp blue/high energy/black

Cena sugerowana, detaliczna: 499 PLN
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com