facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-05-23
 

Butelka Wide Mouth NALGENE

Wide Mouth NALGENE to wielofunkcyjna czy też wielozadaniowa butelka o pojemności 1 l. Można w niej bez problemu przenosić najróżniejsze napoje czy inne płynne produkty (np. zupę do pracy do odgrzania).
Niezależnie od tego czy idziemy do szkoły, pracy, na uczelnię czy na szlak lub wielodniową tułaczkę z plecakiem butelka marki Nalgene może się nam przydać i być tym samym nieodzownym towarzyszem.

Jeśli chodzi o wygląd, to oprócz tego, że występuje w kilkunastu wariantach kolorystycznych, nie ma w niej nic nadzwyczajnego. Posiada logo marki oraz nazwę serii produktów – czyli Everyday. Posiada od góry nakręcaną (szczelną – co jest dużym plusem) nakrętkę, która jest na stałe przymocowana za pomocą plastikowej obręczy do butelki. To kolejny plus tego produktu – nakrętki w zasadzie nie sposób zgubić, zawsze jest na swoim miejscu. Z góry nakrętka wraz z obręczą skonstruowana jest tak, że można ją odkręcać bez poruszania obręczy. To bardzo wygodne rozwiązanie, stosowane zresztą dość często w tego typu produktach.


Co bardzo istotne, i co wyróżnia butelki marki Nalgene od innych to to, że zostały w całości wykonane z tritanu, czyli tworzywa sztucznego, który pod wpływem ciepła nie wytwarza toksycznego BPA. Dzięki temu to naczynie jest całkowicie neutralne, jeśli chodzi o nasze zdrowie. To bardzo duży plus dla tego produktu. Ponadto nie pochłania nieprzyjemnych zapachów – dzięki temu można przenosić jednego dnia kawę, drugiego zupę, a trzeciego napój izotoniczny.

 

Jeśli chodzi o tritan, to ma on jeszcze jedną ogromną zaletę. Jest niezwykle wytrzymały. Butelką można rzucać, kopać, uderzać i nic się z nią nie dzieje. Dzięki temu można ją mieć zawsze przy sobie i nie martwić się np. że zawartość wyleje się do wnętrza plecaka.


Wide Mouth posiada bardzo szeroki wlew. Dzięki temu nie tylko bardzo wygodnie się z niego pije, ale także z łatwością myje. W upalne dni można też np. dodać do napoju kilka kostek lodu. A przenosząc zupę nie martwić się o to, jak ją przenieść razem z makaronem / ryżem / kawałkiem ziemniaka...

Dokończenie recenzji produktu znajdziesz na stronie testyoutdoorowe.pl.

Źródło: www.ceneria.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com