facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-02-14
 

BURNin‘ SNOW - Największe zawody big air w Polsce zakończone!

W sobotni wieczór u stóp Skrzycznego w Szczyrku zgromadziło się  kilka tysięcy osób. Do jednego z najpopularniejszych polskich ośrodków zimowych przyciągnęła ich największa impreza tego sezonu.
W zawodach big air na wielkiej skoczni rywalizowali najlepsi polscy snowboardziści i narciarze. Atmosferę podkręciły występy Future Folk, Uffie i Hot Chip.

BURNin’ SNOW - pierwsze polskie zawody o statusie 3 gwiazdek cyklu Ticket To Ride z pewnością przejdą do historii jako jedno z najważniejszych wydarzeń snowboardowych w kraju. Na specjalnie przygotowanej skoczni czołówka polskich zawodników walczyła o nagrody warte 15 000 pln.

Na najwyższym miejscu podium stanął Piotr Janosz, który pokazał trudne technicznie i stylowe tricki. Drugi był Tomek Wolak z teamu Burn, który tego wieczoru był jednym z najwyżej latających zawodników. Trzecim z najlepszych tego wieczora okazał się Kuba Dytkowski, dla którego jest to już kolejny udany weekend po tym jak tydzień temu zajął 4. miejsce w czasie Burn Fire&Steel w Innsbrucku.

Obok snowboardzistów o nagrody warte 10 000 pln rywalizowali także narciarze. Po 3 skokach finałowych na najwyższym miejscu na podium wylądował Bartek Sibiga, wyprzedzając aktualnego Mistrza Polski Szczepana Karpiela i Janka Krzysztofa.

Zawody BURNin’  SNOW stały na niezwykle wysokim poziomie. Zgromadzona publiczność podziwiać mogła takie ewolucje jak np. 900, switch 900, 1080 i switch 1080 zarówno w wykonaniu narciarzy jak i snowboardzistów. Niezwykle widowiskowa oprawa, występy Future Folk, Uffie i Hot Chip i energia, którą zapewnił Burn, z pewnością przyczyniły się do stworzenia niepowtarzalnej atmosfery imprezy, która na długo zapamiętana zostanie przez wszystkich obecnych 11 lutego w Szczyrku.

Obszerna relacja już wkrótce na www.burninsnow.pl i www.facebook.com/burn
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com