facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-02-19
 

Burn wspiera Kasię Rusin

Jedna z najlepszych polskich snowboardzistek dołącza do polskiego teamu Burn, w skład którego wchodzą również Michał Ligocki, Wojtek Pająk i Tomek Wolak.
Emocje po BURNin’ SNOW jeszcze nie opadły, a już pojawiła się kolejna gorąca wiadomość związana z planami marki Burn dotyczącymi polskiego snowboardu. Do silnego teamu wspieranego przez producenta napoju energetyzującego dołączyła Kasia Rusin - jedna z najlepszych i najbardziej utytułowanych polskich snowboardzistek.

Pochodząca z Krakowa zawodniczka do swoich największych sukcesów zaliczyć może m.in. zwycięstwa w konkurencji slopestyle na Pucharze Świata w Bardonecchia i Pucharze Europy w Les 2 Alpes. Na tych samych imprezach Rusin zajęła odpowiednio ósme i pierwsze miejsce w konkurencji halfpipie.

W ostatnich dwóch sezonach wpierana przez Burn zawodniczka ugruntowała swoją pozycję  jako czołowa specjalistka od slopestyle’u w kraju zwyciężając w Mistrzostwach Polski w tej konkurencji. Rusin należy także do kadry narodowej w halfpipie.

Jest utalentowana, zmotywowana, niezwykle miła, dobrze wygląda i ma świetny styl. Nie boi się dużych skoczni i świetnie radzi sobie w halfpipie. - mówi o swojej koleżance z teamu Burn Michał Ligocki, najlepszy polski zawodnik startujący w halfpipie.

fot. ogienphoto.com

Więcej informacji na temat zawodniczki znaleźć można na stronach:
teamburn.blogspot.com

rusinsisters.blogspot.com
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com