facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-02-19
 

Burn wspiera Kasię Rusin

Jedna z najlepszych polskich snowboardzistek dołącza do polskiego teamu Burn, w skład którego wchodzą również Michał Ligocki, Wojtek Pająk i Tomek Wolak.
Emocje po BURNin’ SNOW jeszcze nie opadły, a już pojawiła się kolejna gorąca wiadomość związana z planami marki Burn dotyczącymi polskiego snowboardu. Do silnego teamu wspieranego przez producenta napoju energetyzującego dołączyła Kasia Rusin - jedna z najlepszych i najbardziej utytułowanych polskich snowboardzistek.

Pochodząca z Krakowa zawodniczka do swoich największych sukcesów zaliczyć może m.in. zwycięstwa w konkurencji slopestyle na Pucharze Świata w Bardonecchia i Pucharze Europy w Les 2 Alpes. Na tych samych imprezach Rusin zajęła odpowiednio ósme i pierwsze miejsce w konkurencji halfpipie.

W ostatnich dwóch sezonach wpierana przez Burn zawodniczka ugruntowała swoją pozycję  jako czołowa specjalistka od slopestyle’u w kraju zwyciężając w Mistrzostwach Polski w tej konkurencji. Rusin należy także do kadry narodowej w halfpipie.

Jest utalentowana, zmotywowana, niezwykle miła, dobrze wygląda i ma świetny styl. Nie boi się dużych skoczni i świetnie radzi sobie w halfpipie. - mówi o swojej koleżance z teamu Burn Michał Ligocki, najlepszy polski zawodnik startujący w halfpipie.

fot. ogienphoto.com

Więcej informacji na temat zawodniczki znaleźć można na stronach:
teamburn.blogspot.com

rusinsisters.blogspot.com
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com