facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-02-28
 

Burn In Snow Heyah 2014

Burn In Snow Heyah 2014 odbędzie się w najbliższą sobotę. Festiwal wzbudził ogromne zainteresowanie miłośników dobrych brzmień z całej Polski, którzy już w zeszłym tygodniu wykupili wszystkie bilety na koncerty w Hali Widowiskowej.

Dla kilku tysięcy osób zagrają m.in.: DJ Steez, Sokół i Marysia Starosta, ASAP Ferg oraz legendarny duet Method Man i Redman. Do rana z najwytrwalszymi bawić się będzie Flirtinii.
 
W związku z odwołaniem zawodów, które odbyć się miały w czasie imprezy, scena zewnętrzna zostanie przeniesiona do namiotu w strefie festiwalowej obok Hali Widowiskowej (wstęp z biletami). Już od 19.00 będzie można posłuchać tam DJ’a Falcon1, LayDJ, Spisku Jednego, Bass Kitchen i 3/4 udgs Showcase.

Poza imponującym lineupem w Bielsku-Białej nie zabraknie także wielu dodatkowych atrakcji. W specjalnej strefie Heyah, uczestnicy będą mogli usiąść w cieple, doładować telefony i posurfować za darmo w internecie. Zaprezentowane zostaną także deski snowboardowe, które zwyciężyły w specjalnym konkursie Heyah na najlepszą grafikę i zapewniły autorom darmową wejściówkę na koncerty.

Po raz pierwszy w Polsce będzie można także obejrzeć trzecią generację samochodu MINI. Szczęśliwcy będą mieli okazję przetestować model Hatch w górskich warunkach.

Na koniec informacja dla imprezowiczów z największą ilością energii. Zabawa w Bielsku rozpocznie się już w piątek wieczorem w klubie Decade, gdzie zagrają Falcon1, Flirtinii, I Say Mikey, LayDJ, Spisek Jednego i Teezy.

Mimo podjętych wysiłków w Bielsku-Białej nie uda się zgromadzić wystarczającej ilości śniegu, by zbudować skocznię na zawody snowboardowe i narciarskie, które miały odbyć się w ramach Burn In Snow Heyah 2014.

Śniegu w Polsce być może nie ma, ale na najlepszej imprezie sezonu z pewnością będzie wysoko!

fot. archiwum www.burninsnow.pl


Więcej informacji na:

burninsnow.pl
fb.com/events/1406050526303820
fb.com/burn

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com