facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-01-03
 

Burn in snow - największa impreza zimowa tego sezonu

Energetyzująca propozycja marki Burn dla wielbicieli dobrej muzyki i sportów zimowych. Już 11 lutego 2012 w Szczyrku odbędzie się największa impreza zimowa tego sezonu.
Najlepsi snowboardziści powalczą o nagrody w czasie widowiskowych zawodów big air, a zgromadzoną publiczność rozgrzeją koncerty Hot Chip, Uffie, KAMP! i Future Folk.

 
11 lutego 2012 roku za sprawą imprezy BURN IN SNOW w Szczyrku zrobi się naprawdę gorąco. Na specjalnie przygotowanej skoczni najlepsi polscy snowboardziści i zaproszeni goście z całej Europy rywalizować będą w widowiskowych zawodach big air. Będzie to pierwsza w historii polskiego snowboardu impreza o statusie 3 gwiazdek rankingu TTR (Ticket To Ride). Dla startujących oznacza to możliwość zdobywania punktów w rywalizacji o tytuł najlepszego snowboardzisty na świecie, a dla publiczności zgromadzonej na stoku Skrzyczne w Szczyrku jest gwarancją rywalizacji sportowej na najwyższym poziomie.
 
„Miejsce, w którym odbędą się zawody pozwala na zbudowanie naprawdę dużej i dobrej skoczni, więc na pewno będzie na co popatrzeć. Dodając do tego lineup koncertowy spodziewam się naprawdę dobrej imprezy.” - mówi Michał Ligocki, jeden z czołowych polskich zawodników, który wraz z Wojtkiem Pająkiem i Tomkiem Wolakiem tworzy polski team snowboardowy Burn.
 
BURN IN SNOW będzie także jednym z najciekawszych wydarzeń muzycznych początku 2012 roku. Wśród artystów, którzy zagrają na imprezie w Szczyrku, znalazła się między innymi wokalistka i raperka Uffie znana ze współpracy z Pharrellem Williamsem, Mr. Oizo czy zespołem Justice.
 
Z pewnością dla wielu osób niezapomnianym wydarzeniem będzie dj set zespołu Hot Chip. Zdobywcy nagrody Grammy w 2009 roku od lat energetyzują publiczność takimi utworami jak „Ready for the Floor” czy „Over and Over”. Wśród wykonawców nie zabraknie również przedstawicieli rodzimej sceny muzycznej. Na scenie wystąpi znany z Burn Selektor Festiwal zespół KAMP! Swój talent zaprezentuje także jeden z najlepszych polskich narciarzy freestyle’owych, a także lider zespołu Future Folk Staszek Karpiel – Bułecka.
 
 
Dodatkową atrakcją będą także testy sprzętu snowboardowego oraz konkursy dla publiczności.

11 lutego 2012 roku zapraszamy do Szczyrku!

 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com