facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-08-08
 

Bony upominkowe BERGSON

"Co podarować najbliższym?” - to pytanie niejednokrotnie zaprząta głowę tym, którzy chcą wręczyć komuś bliskiemu coś wyjątkowego.
Jeśli wśród rodziny i znajomych znajdują się osoby lubiące aktywnie spędzać czas, a w dodatku ceniące sobie komfort, Bergson posiada doskonałą propozycję na niespodziankę - Bony Upominkowe.

Bony można kupić w kasach salonów firmowych i outletów Bergson. - Myślę, że to doskonały pomysł na prezent. Wówczas osoba obdarowana ma możliwość wybrania z naszej kolekcji, co jej się tylko spodoba - mówi Grzegorz Tryba, prezes marki Bergson.

W zależności od tego, ile pieniędzy zostało przeznaczonych na upominek, istnieje możliwość zakupienia:
– bonu o wartości 100 złotych,
– bonu o wartości 200 złotych,
– bonu o wartości 500 złotych.
 

 
Każdy z nich jest ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i nie podlega wymianie na gotówkę. - Bony Upominkowe to pomysł na oryginalny i wyjątkowy prezent. Obdarowujący nie musi się martwić, że prezent się nie spodoba, natomiast obdarowany nie ma problemu, co zrobić z kolejnym niepotrzebnym „drobiazgiem” - wyjaśnia Grzegorz Tryba. W salonach marki Bergson jest w czym wybierać. Odzież outdoorowa, cechująca się starannością wykonania i niezawodnością, bez wątpienia okaże się niezastąpiona podczas wypraw za miasto. - Można kupić plecaki, obuwie, akcesoria, kurtki, spodnie, T-shirty, śpiwory, namioty - wylicza Grzegorz Tryba

Kolejnym atutem Bonów Upominkowych jest to, że ich realizacja odbywa się w wybranym przez siebie sklepie Bergson. - Dzięki temu każdy może odwiedzić nasze salony firmowe, kiedy i gdzie ma na to ochotę - podsumowuje Grzegorz Tryba

Więcej informacji na temat Bonów Upominkowych na www.bergson.pl.

Źródło: www.ceneria.pl 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com