facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-04-18
 

Bieg górski Ultra Mallorca

Dziś o północy w miejscowości Andratx startuje 107 km bieg górski Ultra Mallorca. W zawodach bierze udział około 1000 zawodników z całego świata, w tym min. Magda Łączak i Paweł Dybek z Mielca (Salomon Suunto Team).

Dziś o północy w miejscowości Andratx startuje 107 km bieg górski Ultra Mallorca. W zawodach bierze udział około 1000 zawodników z całego świata, w tym min. Magda Łączak i Paweł Dybek z Mielca (Salomon Suunto Team), którzy pierwsze szlify w tej trudnej imprezie zdobywali już w ubiegłym roku: Magda wygrała wśród kobiet, a Paweł był trzecim mężczyzną na najdłuższej trasie.

Mapa trasy: http://ultramallorca.com/de/routes-2/maps/W tym roku chcą ponownie powalczyć o najlepsze miejsca, a przy okazji poprawić swoje czasy i przygotować się do pozostałych startów w sezonie. Dzisiejszej nocy i jutro czeka ich ponad 4200 m przewyższenia, techniczne ścieżki, piękne widoki i sprawdzian siły psychicznej: to pierwszy długi start w sezonie i pierwsze ultra od kilku miesięcy…


Meta usytuowana jest w malowniczo położonej Pollença a limit czasu wynosi 24 h. Przypomnijmy, że zwycięski czas Magdy w 2013 roku wyniósł 14 h 08 min 01 sek, a Pawła 12 h 01 min 15 sek.Życzmy im powodzenia i zapraszamy na relację on-line (w miarę możliwości) na profilu zespołu na FB: https://www.facebook.com/salomonrunningplTak było rok temu:
http://vimeo.com/64507669

 


A tak trenowali Polacy
http://www.youtube.com/watch?v=618Z7KZ0-Sc

 Fot. Magda Łączak i Paweł Dybek

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com