facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-03-16
 

„BHUTAN” - Kraj SMOKA (mały i duży) - slajdowisko

Turystyczne Koło Naukowe "Wagabunda" zaprasza na spotkanie z Tomkiem Nogą w ramach cyklu "Świat bliższy niż sądzisz....". Podczas wtorkowego slajdowiska Tomek zabierze nas do Bhutanu.
Szwajcaria Himalajów, kraina baśniowych obronnych klasztorów, ludzi noszących kolorowe narodowe stroje, dumnych ze swej kultury i tradycji, i w pełni oddanych swojemu królowi.

Podczas pokazu przejedziemy przez zachodni Bhutan z Phunsolingu do Paro, Thimpu, Wangdi Phodang i Punakha kończąc 6-dniową pętlę w Kraju Smoka na granicy indyjskiej.

Tomasz Noga - Krakus, absolwent AGH. Zaczął wyjeżdżać dopiero w wieku 17 lat do krajów europejskich, do azjatyckich republik byłego Związku Radzieckiego i do często odwiedzanej w tamtych czasach Turcji. Mimo wielu ciekawych miejsc na naszym kontynencie, posmakowanie kultur Bliskiego Wschodu, krajów arabskich, czy Indii doprowadziło do „narkotycznego" uzależnienia zwanego podróżowaniem.


…..... i tak minęło około 25 lat błąkania się w wolnym czasie naprzemiennie głównie po krajach Azji i Ameryki Południowej i Centralnej, wędrowania w Himalajach, Andach i Karakorum, i trafianiu do bajkowych miejsc jak Galapagos czy niedawny Bhutan.

Więcej o Tomku na www.tomasznoga.pl

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 20.03.2012 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).


Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda

Więcej informacji na stronie: http://www.wagabunda.krakow.pl/

Event na FB: https://www.facebook.com/events/227831450647921/

 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com