facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-06-17
 

Bezpłatne zawody wspinaczkowe dla dzieci

7 czerwca 2014 odbyły się bezpłatne zawody wspinaczkowe dla dzieci przygotowane przez Szkołę Alpinizmu "W Pionie", Sportową Akademię Różowego Królika oraz Urząd Dzielnicy Ochota w Warszawie.

7 czerwca 2014 roku na ściance wspinaczkowej Szkoły Alpinizmu „W Pionie” w OSiR Ochota w Warszawie odbyły się zawody wspinaczkowe dla dzieci. Frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów. 72 małych zawodników startowało w 3 kategoriach wiekowych: przedszkolaki, klasy 1-2 oraz 3-4.

 Instruktorzy Szkoły Alpinizmu „W Pionie” oraz animatorzy Sportowej Akademii Różowego Królika robili wszystko, aby zawody o Puchar Burmistrza Ochoty przebiegły jak najsprawniej, a dzieci miały same dobre wspomnienia z tego dnia. Przedłużony został czas zawodów.  Wszechobecne były balony nadziewane cukierkami. Kosz z pamiątką zawieszony na końcu drogi obsługiwanej przez Królika zrobił furorę. Animacje Sportowej Akademii Różowego Królika umiliły czas odpoczynku przed kolejnymi drogami. Jednak, nie uchroniło to rodziców i opiekunów przed atmosferą rodem jak z PRL’u;). Stali wytrwale w kolejkach do wybranych dróg, aby ich pociechy mogły spróbować swoich sił na każdej z przygotowanych dróg. Mimo, że były tylko 3 Puchary dla zwycięzców każdej kategorii, każdy z Małych Zawodników wrócił do domu z dyplomem. Kryterium wygranej była wysokość wejścia oraz mierzony czas wspinaczki na wybranych drogach.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com