facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-06-17
 

Bezpłatne zawody wspinaczkowe dla dzieci

7 czerwca 2014 odbyły się bezpłatne zawody wspinaczkowe dla dzieci przygotowane przez Szkołę Alpinizmu "W Pionie", Sportową Akademię Różowego Królika oraz Urząd Dzielnicy Ochota w Warszawie.

7 czerwca 2014 roku na ściance wspinaczkowej Szkoły Alpinizmu „W Pionie” w OSiR Ochota w Warszawie odbyły się zawody wspinaczkowe dla dzieci. Frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów. 72 małych zawodników startowało w 3 kategoriach wiekowych: przedszkolaki, klasy 1-2 oraz 3-4.

 Instruktorzy Szkoły Alpinizmu „W Pionie” oraz animatorzy Sportowej Akademii Różowego Królika robili wszystko, aby zawody o Puchar Burmistrza Ochoty przebiegły jak najsprawniej, a dzieci miały same dobre wspomnienia z tego dnia. Przedłużony został czas zawodów.  Wszechobecne były balony nadziewane cukierkami. Kosz z pamiątką zawieszony na końcu drogi obsługiwanej przez Królika zrobił furorę. Animacje Sportowej Akademii Różowego Królika umiliły czas odpoczynku przed kolejnymi drogami. Jednak, nie uchroniło to rodziców i opiekunów przed atmosferą rodem jak z PRL’u;). Stali wytrwale w kolejkach do wybranych dróg, aby ich pociechy mogły spróbować swoich sił na każdej z przygotowanych dróg. Mimo, że były tylko 3 Puchary dla zwycięzców każdej kategorii, każdy z Małych Zawodników wrócił do domu z dyplomem. Kryterium wygranej była wysokość wejścia oraz mierzony czas wspinaczki na wybranych drogach.

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-09-07
HYDEPARK
 

Krzysztof Koziołek – „Biały pył. Piekło na K2”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-14
HYDEPARK
 

Via ferraty - spotkanie z Sebastianem Fijakiem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-08
HYDEPARK
 

6. Zakopiański Festiwal Literacki – 9-11 lipca 2021

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com