facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-08-07
 

Bellamont AKU - hybryda buta

Projektanci firmy AKU zainspirowani poprzednimi, sprawdzającymi się w trudnym terenie modelami butów, stworzyli hybrydę buta wyprawowego i miejskiego - Bellamont.

Został on bardzo dobrze przyjęty, więc w tym roku AKU oferuje całą serię AKU Bellamont, w odmianach dostosowanych do potrzeb użytkowników.

 

Czego można spodziewać się po Bellamontach? AKU Bellamont, dzięki doskonale przyczepnej, zaprojektowanej specjalnie na potrzeby AKU podeszwie VIBRAM®, poradzi sobie podczas przemierzania zróżnicowanego terenu. Będzie idealny w umiarkowanie trudnym terenie górskim, gdzie podłoże jest nierówne i często wilgotne oraz – dzięki niepowtarzalnemu design’owi – będzie wyglądał doskonale w warunkach wielkomiejskich.

 


AKU Bellamont SuedeWszystkie modele AKU BELLAMONT wykonane zostały ze szczególną dbałością o środowisko. Przednia część buta wykonana jest z gumowego materiału pochodzącego w 99% z recyclingu. Materiał ten zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz chroni palce przed urazami. Każdy Bellamont posiada również system IMS, który dba, aby wkładka odpowiednio wspierała stopę, zapobiegała przesuwaniu się jej na boki i do przodu w trakcie chodzenia. Równocześnie wkładka pełni funkcję amortyzacyjną. Dzięki swojej miękkości buty są maksymalnie wygodne – stworzone tak, aby w pełni zadowalać swoich użytkowników.

Tegoroczny sezon wiosenno-letni zaowocował trzema nowymi modelami kolekcji Bellamont. Są to (oprócz dotychczasowych Bellamont (Mid) Plus i Bellamont Suede GTX): Bellamont Plus AIR, Bellamont Suede i Bellamont AIR.
AKU Bellamont AIR


Nowe modele zostały pozbawione GORE-TEX’u, a dzięki wykorzystaniu technologii AKU AIR8000® będą świetnie odprowadzały ciepło i wilgoć, pozostawiając stopę suchą. Testy prowadzone przez specjalistów AKU dowodzą, że but z wykorzystaniem tej technologii oddycha nawet jedenaście razy lepiej niż pozostałe – stosowane przy produkcji butów – materiały.

Dla tych, którzy oczekują 100% ochrony przed wodą, AKU oferuje model Bellamont Suede GTX wyposażony w GORE-TEX® Performance Comfort, który chroni przed przegrzaniem, utrzymując temperaturę stopy na minimalnym poziomie.

 


AKU Bellamont Suede GTX


Dla lubiących wyższe wersje, przeznaczony jest model AKU Bellamont Mid Plus, za kostkę, który również elegancko będzie się prezentował podczas wędrówek po mieście, a jednocześnie świetnie chronił w przypadku niepewnej pogody.

 


AKU Bellamont Mid Plus


Buty Bellamont należą do nowej generacji obuwia AKU. Podobnie jak inne wieloletnie modele, w 2015 roku obuwie Bellamont można zakupić w nowej kolorowej odsłonie. Zyskały ją buty AKU z okazji 30-lecia nieprzerwanej produkcji niektórych, najbardziej sprawdzonych modeli, które od tamtego czasu nie straciły nic na jakości, funkcjonalności i wygodzie.

Buty AKU wytwarzane są z poszanowaniem rodzimej tradycji i miłości do otaczających gór. Produkowane są wyłącznie w Europie i wykańczane ręcznie przez najlepszych specjalistów. Nowa kolekcja obuwia hybrydowego AKU Bellamont wpisuje się w tę tradycję.

 

O marce:

Włoska firma Aku to przeszło 30 lat doświadczenia na rynku obuwia outdoorowego. Jako pierwsi wprowadzili innowacyjną metodę podklejania membrany Gore-Tex®, tworząc tym samym w pełni wodoodporne obuwie. Aku to również synonim najwyższej jakości. Buty produkowane są wyłącznie w Europie i wykańczane ręcznie przez najlepszych specjalistów. Każdej parze przypisany jest indywidualny kod, pozwalający zidentyfikować szewca. Dystrybucja w Polsce: Raven S. J., Kraków, www.ravenoutdoor.com.

 


Dostępność obuwia Aku w sklepach internetowych można sprawdzić na www.ceneria.pl.


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-03-28
SPRZĘT
 

Ostatnie buty trekkingowe, jakie kupisz

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com