facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-11-26
 

Armada Skis Pop Up Store w Warszawie

Rzut oka na przyszłość narciarstwa w Super Serwisie NTN

W dniach 28 listopada – 2 grudnia Super Serwis NTN przy ulicy Potockiej 1 w Warszawie zamieni się w pierwszy w Polsce Armada Skis Pop Up Store. 

Założona w 2002 roku w Kalifornii marka jest własnością narciarzy i artystów, którzy wywarli decydujący wpływ na rozwój współczesnego narciarstwa. Kilkadziesiąt modeli dla kobiet, mężczyzn, a także najmłodszych narciarzy, zaprojektowane zostało przy współpracy z ludźmi, którzy każdego dnia przyczyniają się do ewolucji najmłodszych i najszybciej rozwijających się jego form – freeskiingu i freeride’u.

 


Wizyta w Armada Skis Pop Up Store, będzie wyjątkową okazją do zapoznania się z najciekawszymi rozwiązaniami stosowanymi w nowoczesnym sprzęcie freeride’owym, freestyle’owym i all mountain, które wyznaczają standardy na nadchodzące sezony. W ciągu kilku dni będzie można skorzystać ze specjalnej oferty na zestawy obejmujące narty i kije Armada Skis z wiązaniami, w których wyborze pomogą eksperci Super Serwisu NTN.

 

W sobotę o godz. 15:00 na osoby odwiedzające sklep czeka specjalna prezentacja na temat historii marki i konstrukcji wybranych modeli w kontekście zmian następujących we współczesnym narciarstwie. Dużo miejsca w czasie panelu zostanie poświęcone freeride’owi i związanym z jego uprawianiem kwestiom bezpieczeństwa (m.in. zaprezentowany zostanie nowoczesny sprzęt lawinowy i plecaki z systemem poduszek pozwalających uniknąć zasypania).

 

Super Serwis NTN, który na kilka dni ugości Armada Skis Pop Up Store, to miejsce wyjątkowe na narciarskiej mapie Polski. Powstało z inicjatywy ludzi od 18 lat związanych z czołowym polskim magazynem narciarskim NTN. Łączy ono w sobie sklep, profesjonalny serwis, ale i miejsce spotkań ludzi, którzy dzielą prawdziwą pasję do jazdy na nartach – niezależnie od wieku, stylu i formy.


Goryonline
 
2018-11-07
BIZNES
 

Przymierzaj/przemierzaj i wygrywaj z marką Salomon!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-10-25
BIZNES
 

Columbia przedłuża sponsorowanie UTMB® Trail Running

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-10-11
BIZNES
 

"Dawno, dawno temu..." - o marce Fjord Nansen

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com