facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-03-31
 

Arcteryx - najnowsza kolekcja w Polar Sport

W Polar Sporcie pojawiły się nowości kultowej marki Arcteryx, znanej z najwyższej jakości odzieży.

Firma Arcteryx powstała w 1989 r. w Vancouver w Kanadzie. Jej nazwa i logo nawiązuje bezpośrednio do skamieniałości pierwszego latającego „praptaka” Archeopteryksa znalezionego w Solnhofen w Bawarii. Jej założycielami są Dave Lane i Jeremy Guard, a firma początkowo nazwała się Rock Solid i zajmowała się szyciem uprzęży wspinaczkowych. W 1996 roku,Arcteryx uzyskał licencję na produkty W.L.Gore® i tym samym rozpoczął się nowy rozdział w historii firmy. Innowacyjne rozwiązania, najlepsze materiały i najwyższa jakość oferowanych produktów szybko zaowocowały wzrostem sprzedaży. Z pewnością do dynamicznego rozwoju firmy przyczyniła się także linia produktów wykonana dla kanadyjskiego wojska.


 
Przez lata produkty marki Arcteryx zdobył szereg nagród od prestiżowych magazynów, między innymi: Backpacker Magazine, Outside, Climbing. Od początku działalności głównym celem firmy jest tworzenie innowacyjnych produktów najwyższej jakości. Jako jeden z nielicznych producentów z branży outdoorowej, Arcteryx posiada własne fabryki, co pozwala mu zachować pełną kontrolę na każdym etapie produkcji. Dziś produkty marki Arc’teryx uważane są za jedne z najdoskonalszych wśród odzieży górskiej.

 

W Polar Sporcie pojawiły się nowości tej marki. W sprzedaży jest blisko 100 produktów najwyższej jakości, uszytych z najlepszych materiałów. Kurtki, spodnie, koszulki, plecaki - każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

 

 

Źródło: www.ceneria.pl

 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com