facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-02-21
 

Ameryka Południowa siłami Natury

Michał Kozok chciał pokonać Amerykę Południową z jej przylądka południowego na północny, stuprocentowo bez użycia silnika.

Adrenalina szalała przy przedzieraniu się z maczetą przez wilgotną dżunglę, mroźne zdobywanie szczęciotysięcznego szczytu Andów, poczucie wolności podczas trekingu przez wietrzną pampę Patagonii, pokonywanie śnieżnych zapór podczas ciągnięcia wózka przez Altiplano, wędrówka przez suchą Pustynię Atacama czy wiosłowanie w upale po kawowym dorzeczu Amazonki. I nie miał czego żałować – życie jest takie piękne!

Michał Kozok
jest absolwentem krakowskiego AWF, który zawsze marzył o dalekim świecie, ale nigdy go nie było na to stać. Pieniądze to jednak nie wszystko - ma na swoim koncie 128 odwiedzonych krajów podczas licznych podróży środkami transportu publicznego, autostopowych, rowerowych i trekingowych, w tym przekroczenie kontynentów Azji, Afryki, obu Ameryk i Australii z jednego krańca na drugi bez użycia samolotu. Obecnie mieszka w Sydney.

Więcej: www.kozok.euWe wtorek 25.02.2014r. o godzinie 19:00 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ul. Rakowicka 27, odbędzie się slajdowisko i spotkanie z Michałem Kozokiem.


Więcej informacji na stronie:
www.wagabunda.krakow.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com