facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-03-05
 

Aktywny maluch z butelką Kid Kanteen

Klean Kanteen w swojej ofercie posiada innowacyjne butelki specjalnie skonstruowane dla dzieci. Powstały, by ograniczyć wpływ szkodliwych substancji na ich organizm. Przydadzą się zarówno na spacerze, jak i w domu.

Wraz z coraz większą ilością słońca z utęsknieniem myślimy o wycieczkach rowerowych i pieszych na łonie natury. Aktywne spędzanie czasu sprzyja budowaniu głębokich więzi pomiędzy członkami rodziny, ma bardzo dobry wpływ na odporność oraz pobudza apetyt dzieci. Nie zapominajmy więc zabrać ze sobą małego co nieco oraz dbajmy o właściwe nawodnienie naszych pociech. Firma Klean Kanteen w swojej ofercie posiada innowacyjne butelki specjalnie skonstruowane dla dzieci. Powstały, by ograniczyć wpływ szkodliwych substancji na ich organizm. Przydadzą się zarówno na spacerze, jak i w domu.

Misją firmy Klean Kanteen, jest ochrona zdrowia i otaczającego środowiska. Marka znana jest z produkcji najwyższej jakości ekologicznych butelek i termosów ze stali nierdzewnej stanowiących alternatywą wobec naczyń z aluminiowym wykończeniem oraz plastikowych, powszechnie obecnie stosowanych, które coraz bardziej zaśmiecają naszą planetę. Pojemniki Klean Kanteen są bezpieczne, zdrowe, lekkie i zdatne do wielokrotnego użytku.Dla dzieci przeznaczone są Kid Kanteen Sippy, Kid Kanteen Sport oraz dla najmłodszych Kid Kanteen Baby Bottle.

Butelki te nie zawierają BPA, ftalanów, ołowiu i niczego, co mogłoby zaszkodzić dziecku. Zaokrąglone brzegi nie tylko podnoszą wytrzymałość, co w przypadku użytkowania przez dzieci jest bardzo ważne, ale także pozwalają na łatwe czyszczenie, co zapobiega rozwojowi bakterii w niedomytych zakamarkach. Można je myć w zmywarce. Zaletą jeśli chodzi zarówno o napełnianie butelki, jak również łatwy dostęp do środka, jest szeroki otwór. Wnętrze jest odporne na zarysowania, więc brud nie wnika głęboko w strukturę, jak ma to miejsce w butelkach plastikowych, które trzeba regularnie wymieniać. Kid Kanteen będzie służyć długie miesiące, a nawet lata. Są wolne od zapachów oraz same nie przyjmują zapachu płynu wlanego do środka. Oznacza to, że herbatka nie będzie smakować soczkiem pomarańczowym, który wcześniej dziecko piło. Wszystkie butelki są zgodne z normami dotyczącymi kontaktu z żywnością.Użyta stal pochodzi w 100 % z recyklingu. Ponieważ stal sama w sobie jest najwyższej jakości, firma nie pokrywa butelek od wewnątrz żadnymi dodatkowymi substancjami. Zostały one wykonane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami ekologicznymi. Produkty serii Kid Kanteen dostępne są w kilku kolorach, które na pewno spodobają się maluchom.

Pojemność tych butelek (dla Kid Kanteen Sippy i Sport - 355 ml) jest idealna dla małych rączek, a Baby Bottle (148 ml i 266 ml) uformowana jest w kształt klepsydry, by nawet najmłodsze dziecko poradziło sobie z jej trzymaniem. Kształt smoczka w przypadku tego ostatniego modelu wspomaga prawidłowy rozwój zdrowych zębów, a podwójne odpowietrzanie redukuje zapadanie się smoczka i powstawanie kolek.Każdy rodzic pragnie, by otoczenie jego dziecka było tak zdrowe, jak to tylko możliwe. Firma Klean Kanteen skutecznie pomaga w tym świadomym rodzicom.

Z recenzją butelki Kid Kanteen Sippy można zapoznać się na portalu www.dzieciakiwplecaki.plWięcej informacji: www.ravenoutdoor.com

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com