facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

A tymczasem w naszym wapieniu

Panowie nieźle dawali radę w Zimnym Dole, Rzędkowicach i Kusiętach.

Maciek Kalita w Zimnym Dole (fot. Adam Kokot) 

 

 

Paweł Jelonek mimo narzekania na brak czasu, co chwilę odhacza kolejne problematy. Swoją drogą na kamykach Jury zostało mu do urobienia coraz mniej:-). Ostatnio postanowił wyczyścić Kamień pod Wysoką w Rzędkowicach. Po pokonaniu Fight Club, o którym pisaliśmy przyszła kolej na nieco trudniejszą kombinację czyli Final Fight 8A+. Final Fight startuje Dynusiem Supersitdownstart (najniższe krawądki z lewej) i wychodzi w prawo wspomnianym Fight Clubem. Jednak nie była to finałowa walka Ramba na KPW. Kilka dni później podczas jednej sesyjki padł również Dynuś SSD 8A oraz Apage, Satanas! 8A+ (pierwsze przejście po obrywie).

 

W nieodległych Kusiętach o życiowy wynik postarał się Maciek Smolnik. Smoła wciągnął popularne ostatnio Szatańskie Wersety 8A+. Zobaczcie filmik z przejścia (na którym niewiele widać co prawda…:-)

 

 

 

 

 

Kolejnego przejścia doczekała się również Królowa Błękitu w Zimnym Dole. Na krótką listę pogromców tego mitycznego kawałka skały wpisał się Maciek Kalita. Maciek również odważył się głośno powiedzieć to o czym wszyscy szeptali już od lat - że 8A jest stanowczo bardziej właściwą wyceną dla tych sytych przechwytów. Niektórzy wręcz twierdzą, że Królowa jest najtrudniejszą linią w całym Zimnym Dole i szeroko rozumianej okolicy:-)

 

źródło: 8a.nu, FB

 
Darek Kaptur
 
Bartek Pasiowiec
 
2018-11-12
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Adam Ondra onsajtem na "Just Do It" 8c+ w Smith Rocks!

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
Bartek Pasiowiec
 
2018-11-05
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Golden Ticket 8c+ dla Margo Hayes!

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
2018-11-02
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Stefan Scarperi 25 pogromcą Action Directe!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com