facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-05-16
 

30-lecie marki Teva

Wiosną 2014 r. mija 30 lat, odkąd młody przewodnik spływów kajakowych po Wielkim Kanionie stworzył pierwszy na świecie model sandała sportowego i tym samym zrewolucjonizował przemysł obuwniczy.

Mark Thatcher, założyciel Tevy, zaczynał od sprzedawania produktów prosto ze swojego samochodu. Lekkie i wygodne sandały szybko zyskały zwolenników. Zaletą ich było to, że mogły być używane zarówno w środowisku "suchym", jak i w wodzie. Sprawdzały się na śliskim i mokrym podłożu, a także podczas spacerów po mieście. Innowacyjna była prosta konstrukcja: składały się z nylonowych pasków przyczepionych do gumowej podeszwy. W 1988 r. system ten został opatentowany jako Universal Strapping System.

 


Mark Thatcher, założyciel Tevy podczas spływu Wielkim Kanionem


Z czasem Teva nie tylko doskonaliła kolejne modele sandałów, ale i rozszerzyła gamę swojego asortymentu o buty sportowe i casualowe.

Z okazji świętowania 30-lecia marki firma Teva przypomina jeden z pierwszych modeli, który pojawił się na rynku - sandały Original Universal w klasycznych kolorach i nostalgicznych wzorach.

Original Universal to niezwykle lekkie sandały wyposażone w tradycyjne nylonowe taśmy, wytrzymałą gumową podeszwę i wkładkę EVA dla pełnego komfortu. To sandały dla tych, którzy poszukują prostoty, wygody i niezawodnej jakości.

 

 


Sandały Original Universal Teva


Szczegóły:

• System Durabrasion™ daje solidne poczucie równowagi i idealnego rozłożenia ciężaru na stopie, wydajne i trwałe idealnie nadają się na każdy dzień.
• Paski zapinane na rzepy.
• Idealne dopasowanie do stopy, dzięki systemowi regulacji.
• wkładka EVA dla pełnego komfortu.
• Antybakteryjny dodatek Microban Zinc zastosowany w sandałach powstrzymuje rozwój grzybów i bakterii, a tym samym zapobiega przykremu zapachowi. Microban Zinc nie zmywa się i nie ściera.

Firma Teva, tak samo jak przed 30 laty, tworzy wyjątkowe obuwie dla aktywnych poszukiwaczy nowych wrażeń
. Wszystkie modele łączą w sobie komfort, funkcjonalizm i niebanalne wzornictwo. Firma zapewnia, że będzie kontynuować swoją misję.

Dystrybucja w Polsce: Ravenoutdoor, Kraków

Dostępność sandałów Teva w Polsce można sprawdzać na
www.Ceneria.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com