facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-10-22
 

"Into The Mind" w Warszawie

Po wielkim sukcesie i frekwencyjnych rekordach na premierze w Krakowie, nadchodzi czas na Warszawę.

25 października 2013, w kinie Wisła w Warszawie odbędzie się warszawska projekcja najnowszego dzieła wytwórni Sherpas Cinema – „Into The Mind”. 

Redakcja portalu HiverMAG.pl, we współpracy z wytwórnią Sherpas Cinema przygotowuje kolejną projekcję filmu, który już zdążył zdobyć wszystkie najważniejsze branżowe nagrody. „Into The Mind” został uznany za film roku podczas tegorocznego IF3 - największego festiwalu filmów freskiingowych. Ponadto, Sherpas Cinema odebrali tam nagrody za najlepszy montaż i zdjęcia, co czyni z tej produkcji pozycję obowiązkową nie tylko dla amatorów sportów zimowych, ale także wszystkich osób wrażliwych na niesamowite ujęcia filmowe.


 


Fot. Oeztuerk

 


Film ten jest najbardziej wyczekiwaną produkcją freeskiingową tego sezonu. Najlepszym dowodem było olbrzymie zainteresowanie, jaką cieszyła się jedna ze światowych premier, jaka odbyła się pod koniec września w krakowskim kinie Kijów.Centrum.

Ekipa filmowców Sherpas Cinema wraz z najwybitniejszymi narciarzami ekstremalnymi odwiedziła najbardziej spektakularne miejsca, w jakich można jeździć na nartach. Boliwia, Himalaje czy Alaska to tylko niektóre z kierunków, jakie obrali twórcy i bohaterowie filmu. Powstały w wyniku tych podróży film nie pozostawia widza obojętnym - próbuje odpowiedzieć na pytanie, dlaczego niektórzy dobrowolnie narażają się na niebezpieczeństwo i czy kilkadziesiąt sekund zjazdu warte jest całego wielkiego trudu, jaki należy podjąć, by dostać się na szczyt góry? Autorzy „Into The Mind” zabiorą publiczność w podróż do najbardziej niesamowitych miejsc na Ziemi oraz do wnętrza umysłów ludzi, którzy przesuwają granice tego, co możliwe na nartach.

Sherpas Cinema swoim nowym dziełem po raz kolejny udowodnili, że w aspekcie filmowego rzemiosła są niedoścignionym rywalem dla swoich największych konkurentów. Kosmiczne zdjęcia, niesamowity montaż i świeże, ambitne pomysły powodują, że film ten zdecydowanie jest czymś więcej niż kolejną produkcją pokazującą wyczyny freeskierów. „Into The Mind” to skomplikowany i dający do myślenia obraz, w którym na pierwszym planie jest człowiek, jego umysł i przekonanie o tym, że góry to coś więcej niż geografia i przyroda. Z pewnością jest to jeden z filmów, które należy zobaczyć w kinie!

Start projekcji: Godz. 20:30, sala A

Bilety dostępne są w kasie kina Wisła (http://www.novekino.pl/kina/wisla/) oraz w systemie sprzedaży internetowej: http://bit.ly/1c91MaY

Cena: 19 PLN

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com