facebook
 
baner
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
baner
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Najlepsza okładka GÓR w historii

Głosowanie na najlepszą okładkę GÓR na przestrzeni 25 lat istnienia magazynu zakończone! Dziękujemy za wspólną zabawę. Jak widać poniżej zdecydowanie podobały się wam okładki „zimowe”:-)

Miejsce 1:

 

 

 

 

Okładka magazynu numer 215 z kwietnia 2012 roku. W środku znajdziecie między innymi bardzo ciekawa rozmowę Piotra Drożdża z Davidem Lamą:

 

„Usunięcie nitów bez wątpienia wymagało odwagi. Z pewnością poprzez samo wejście, podczas którego wykorzystali tylko kilka spitów, udowodnili, że stać ich na wiele. Natomiast usunięcie spitów Maestriego ze zjazdu nie było już tylko pokazaniem środowisku ich definicji dobrego stylu – poprzez ten akt zmusili innych wspinaczy do robienia tego tak samo jak oni.”

 

 

Miejsce 2:

 

 

 

 

Okładka magazynu numer 235 z grudnia 2013 roku. W środku znajdziecie masę informacji o wspinaniu w lodach. Miedzy innymi tekst Lodowa Norwegia Pawła Karczmarczyka:

 

„We wszystkich wymienionych przeze mnie miejscach znajdziecie tysiące metrów lodu i mikstu z olbrzymim potencjałem na nowe drogi i warianty, a samych rejonów jest o wiele więcej.”

 

 

Miejsce 3:

 

 

 

Okładka magazynu numer 229 z czerwca 2013 roku. Numer Literacki! W środku znajdziecie mnóstwo doskonałych opowiadań takich sław jak Reinhold Messner, Wojtek Kurtyka, Maciek Ciesielski (na okładce:-) czy Andrzej Mecherzyński-Wiktor. I wiele, wiele więcej.

 

 

Dziękujemy za wspólną zabawę!

 

 

 

 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2017-04-24
Tylko w GÓRACH
 

W następnym wydaniu magazynu GÓRY: Boulderowy trip po Japonii

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2017-04-21
Tylko w GÓRACH
 

Promocja przewodników wspinaczkowych

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2017-04-21
Tylko w GÓRACH
 

Nie mów do mnie misiu! Niedźwiedź nie jest misiem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2017-04-20
Tylko w GÓRACH
 

Spotkania z Dzigitem – Kirgistan

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2017 Goryonline.com