facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-10-14
 

Zmontuj sobie wyjazd!

Rusza nowy serwis informacji turystycznej TurIT.
Podróże to nie tylko odkrywanie nowych miejsc i poznawanie nowych zwyczajów. Podróż jest przede wszystkim nowym doświadczeniem – bez względu na to, czy wyjeżdżamy na drugi koniec świata, czy też decydujemy się na szybki weekendowy wypad. Dlatego też warto aktywnie spędzać wolny czas - bez względu na porę roku. TurIT zaprasza do wspólnego odkrywania ciekawych zakątków Polski, Czech i Słowacji. 

Zmontuj sobie wyjazd

TurIT to nowy portal turystyczny i zarazem rozbudowany system informacji turystycznej, który pozwala na dokonanie rezerwacji noclegu w trybie on-line, a także dokładne zaplanowanie wszystkich atrakcji. Portal oferuje informacje dotyczące możliwości wypoczynku w trzech krajach: Polsce, Czechach i na Słowacji. Jest to zatem oferta dla wszystkich, którzy chcą sobie zmontować fajny weekendowy wypad.

Zaletą  portalu jest z pewnością obszerna baza miejsc noclegowych i możliwość ich rezerwacji on-line, czyli bez pośredników. Dzięki możliwości samodzielnej rejestracji dla właścicieli punktów noclegowych, baza ta będzie się systematycznie powiększać. 

Czeska impreza, słowacka zabawa, polskie party.

Ale TurIT to nie tylko baza noclegowa. To również źródło wszelkich informacji na temat ciekawych atrakcji turystycznych, imprez kulturalnych, wydarzeń masowych. Poszukiwacze mocnych wrażeń i miłośnicy aktywnych form wypoczynku znajdą tutaj wiele wiadomości o klubach fitness, basenach czy sklepach sportowych. Przejazd rikszą, podróż zabytkowymi samochodami czy polowanie - to tylko niektóre z atrakcji, które można odnaleźć na stronie TurIT. Dla rodziców portal przygotował garść informacji związanych z muzeami, planetariami, ogrodami zoologicznymi i botanicznymi oraz z rodzinnymi parkami rozrywki. Dzięki temu wyjazd można zaplanować od A do Z. 

Przedsiębiorco turystyczny-pozwól się odnaleźć.


System informacji turystycznej TurIT pozwala na samodzielne rejestrowanie się w bazie adresowej. Takie udogodnienia skutkują większą ilością odwiedzających daną bazę noclegową turystów. Dokładne określenie rodzaju oferowanych noclegów daje możliwość wyboru podróżnikowi interesującego go miejsca. Znalezienie się w bazie TurIT zapewnia umieszczenie kontaktu nie tylko w czterech wersjach językowych, ale też na zagranicznych subdomenach (np. www.nazwaośrodka.turit.de). Dzięki temu dany ośrodek staje się bardziej wiarygodny dla zwiedzających z zagranicy

TurIT to unikalny serwis turystyczny – przede wszystkim dzięki różnorodności informacji, jakie można w nim znaleźć. Współfinansowanie portalu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pozwoliło na zwiększenie standardów informacji prezentowanych przez TurIT. Zwłaszcza że portal przyczynia się do promocji wielu regionów, m.in. poprzez zakładkę „Ciekawy region” polecającą interesujące miejsca w Polsce – mniej znane, a warte odwiedzenia. Wiele z funkcjonalności portalu będzie z czasem rozbudowywanych, a baza informacyjna – wzbogacana.

Każdy, kto planuje weekendowy wypad czy nawet większą wyprawę, może zmontować  swój wyjazd od A do Z.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.turit.pl oraz na targi turystyczne Tour Salon, które odbędą się w Poznaniu w dniach 21-24 października, w czasie których będzie można dowiedzieć się więcej o projekcie TurIT.pl (stoisko 142, pawilon 5). 

Turit.pl to najnowszy serwis internetowy Wydawnictwa Family Cup Sp. z o.o. Powstał z myślą o wszystkich osobach, które poszukują ciekawych miejsc wypoczynkowych w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Serwis turit.pl jest również dostępny w wersjach językowych:

angielskiej – www.tourit.co.uk
rosyjskiej – www.tur-it.ru
niemieckiej – www.turit.de

Wydawnictwo Family Cup Sp. z o.o. jest także właścicielem innych serwisów internetowych o tematyce turystycznej i sportowej – www.nanarty.info, www.sportowystyl.com.pl, www.slowacja-latem.pl, www.czechy-latem.pl, www.pojezierza.com.pl, a także organizuje największy w Polsce cykl zawodów dla amatorów pod nazwą Family Cup.
 
Źródło: turit.pl
 
 turit.pl
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com