facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-02-17
 

Złoto dla Thule Adventure Team w wyścigu Speight Coast to Coast w Nowej Zelandii

Gordon Walker w kategorii mężczyzn i Elina Ussher w kategorii kobiet zostali zwycięzcami wielodyscyplinowych zawodów sportowych Speight Coast to Coast, które miały miejsce w Nowej Zelandii 12-13 lutego 2010.
Thule, światowy lider w dziedzinie transportu sprzętu sportowego ma zaszczyt poinformować, że członkowie Thule Adventure Team Gordon Walker w kategorii mężczyzn i Elina Ussher w kategorii kobiet zostali zwycięzcami wielodyscyplinowych zawodów sportowych Speight Coast to Coast, które miały miejsce w Nowej Zelandii 12-13 lutego 2010.

W trakcie dwóch dni zawodnicy przejechali 140 kilometrów, przebiegli 36 kilometrów i przepłynęli kajakami 67 kilometrów przez trudne prowincje Nowej Zelandii.

Ponad 800 zawodników rywalizujących o podium w wyścigu Coast to Coast stanowiło poważną konkurencję dla ekipy Thule Adventure Team, którzy dodatkowo musieli stawić czoła trudnym warunkom atmosferycznym. Trasa wyścigu została zmieniona w ostatnim momencie, co było dodatkowym wyzwaniem dla zawodników. Pomimo tej zmiany Elina Ussher, weteranka wielodyscyplinowych zawodów sportowych, objęła prowadzenie tuż po starcie. Przeciwnikiem jej zespołowego kolegi był imponujący młody sportowiec, Dougal Allen, którego Gordon Walkner wyprzedził w ostatnim etapie wyścigu kajaków. Kolejny członek teamu Martin Flinta również brał udział w zawodach i przybył na metę jako czwarty.

Podwójne zwycięstwo Thule Adventure Team w wyścigu Coast to Coast było niesamowitym początkiem dla nowo powstałego zespołu, który teraz będzie się przygotowywał do nadchodzących zawodów w kolarstwie górskim Baise w Chinach. Do ekipy dołączy znany sportowiec Richard Ussher, który również weźmie udział w zawodach.

Więcej informacji na stronie www.thuleadventureteam.com.

Źródło: ceneria.pl

 Złoto dla Thule Adventure Team w wyścigu Speight Coast to Coast w Nowej Zelandii
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com