facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-12-11
 

Zimowy weekend w Zakopanem za pół ceny!

Każdy kto w weekend 14-15 grudnia 2013 r. odwiedzi Zakopane będzie mógł skorzystać z wyjątkowej oferty: stacje narciarskie, restauracje, hotele, pensjonaty za pół ceny! Rozpoczyna się sezon narciarski 2013/2014.

Najważniejszym wydarzeniem otwarcia sezonu zimowego będzie reaktywowany Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim. Będzie się on składał z cyklu 4 zawodów, które odbędą się na stokach największych zakopiańskich stacji narciarskich. Pierwsze zawody już 14 grudnia na Polanie Szymoszkowej. Będą one jednocześnie eliminacjami do amatorskich Mistrzostw Polski.

 Kolejne etapy odbędą się 12 stycznia na Harendzie, 9 lutego na Nosalu i 2 marca na Kasprowym Wierchu. Każda ze stacji jest organizatorem swojej edycji zawodów, które zostaną wliczone do klasyfikacji generalnej Pucharu. Medale, dyplomy i nagrody czekają na uczestników podczas każdych zawodów. Zdobywcami Pucharu Zakopanego zostaną zawodnicy, którzy po czterech zawodach zdobędą największa liczbę punktów w swojej kategorii i wystartowali w pełnym cyklu zawodów.

- Zawodnicy, którzy zdobyli Puchar Zakopanego w swojej grupie wiekowej w łącznej punktacji po czterech edycjach, wezmą udział w piątej konkurencji, którą będzie konkurs wiedzy „Narciarstwo alpejskie w historii Zakopanego" – tłumaczy Andrzej Kawecki, dyrektor Biura Promocji Zakopanego. - Zostaną również przygotowane dodatkowe pytania o marce Kia, a to dlatego, że nagroda specjalną dla zwycięzcy Pucharu Zakopanego jest samochód osobowy Kia Rio, ufundowana przez Kia Motors Polska.

Burmistrz Miasta Zakopane oraz Biuro Promocji Zakopanego wraz z organizatorami zaprasza wszystkich narciarzy do udziału w tych wyjątkowych zawodach, które odbędą się w najbliższym sezonie zimowym i zakończą prestiżowymi zawodami na stoku Kasprowego Wierchu.

Ale pierwsze zawody Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim to nie jedyne atrakcje otwarcia sezonu zimowego pod Giewontem. Wszyscy miłośnicy „białego szaleństwa” będą mogli skorzystać z najważniejszych stacji narciarskich Zakopanego za pół darmo. Wśród nich znalazły się: Harenda, Nosal, Polana Szymoszkowa i Kasprowy Wierch. A ponadto będzie można korzystać z atrakcji organizowanych w ramach programu Apreś Ski, czyli wszystkich rozrywek dostępnych dla amatorów sportów zimowych po wysiłku na stokach narciarskich. Oprócz tego do akcji włączyły się hotele, pensjonaty, schroniska górskie, restauracje, karczmy, instytucje kultury i obiekty rekreacyjne, a więc każdy kto będzie chciał spędzić weekend 14-15 grudnia bieżącego roku w Zakopanem znajdzie coś dla siebie w przystępnych cenach. – Wychodzimy naprzeciw tym, którzy kochają góry i atmosferę zimowej stolicy polski - podkreśla Andrzej Kawecki. – Pragniemy pokazać, że Zakopane
jest atrakcyjnym kurortem, doskonałym miejscem dla narciarzy i dla każdego, kto chce miło spędzić czas pod Tatrami.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-08-31
HYDEPARK
 

Ukryte wartości górskiej książki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com