facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-11-25
 

Zimowe wyprzedaże i promocje w sklepach Skalnika!

Posiadaczy kultowych modeli czołówek z firmy Petzl - Zoom i Saxo zapraszamy do naszych sklepów po odbiór darmowych żarówek do tych modeli.
Już tylko 4 dni zostały do końca promocji „ Co trzecia rzecz za darmo”, w której kupując 3 produkty, najtańszy dostajecie za darmo, a kupując 3 takie same, dostajecie 33% rabatu na całe zakupy.
Spieszcie się, bo taka akcja długo się nie powtórzy.

Niezależnie od tej promocji mamy kilka ciekawych akcji wyprzedażowych:
W Skalniku na Ładnej 4/6 wyprzedajemy spodnie i kurtki narciarskie firmy Bergson, a na Polaka 20 spodnie i kurtki narciarskie firmy Salewa. Szczegóły w sklepach i na naszej stronie internetowej. Przy czym oferta w sklepach jest znaczenie szersza niż w Internecie.

W Skalniku na Bogusławskigo 45 trwa wyprzedaż bielizny termoaktywnej - turystycznej i narciarskiej. Ceny zaczynają się od 9,90. We wszystkich naszych Sklepach można kupić wybrane modele czapek po 5 zł i skarpet narciarskich Skalnik po 9,90 zł

Posiadaczy kultowych modeli czołówek z firmy Petzl – Zoom i Saxo zapraszamy do naszych sklepów po odbiór darmowych żarówek do tych modeli. Każdy kto przyjdzie do nas z taką czołówką otrzyma gratis 3 żarówki diodowe – akcja trwa do wyczerpania zapasu.

Więcej informacji: skalnik.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
Maciek Makowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com