facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-12-02
 

Zgłoś się do Polartec® Challenge

Rusza kolejna edycja Polartec® Challenge - corocznego, międzynarodowego programu grantowego. Zgłoszenie może wysłać każda osoba lub grupa, która szuka finansowego wsparcia do realizacji wyprawy.

Od 1991 roku Polartec® wspiera sportowców i podróżników z całego świata. Poza wsparciem finansowym, zwycięzcy programu otrzymują od Polartec® również kompletny system odzieży potrzebny do zrealizowania wyprawy. Nadesłane aplikacje będą oceniane pod kątem zaangażowania uczestnika, wizji projektu czy też aspektu edukacyjnego. Polartec® Challenge nie jest grantem dla projektów opartych na samej rywalizacji ani powstających jedynie dla zdobycia funduszy.

fot. polartec.comW ciągu ostatnich 22 lat, Polartec® pomógł zrealizować setki nietuzinkowych ekspedycji.
Latem tego roku, dzięki wsparciu Polartec® Challenge, Agnieszka i Mateusz Waligóra pojechali do Australii - ich celem było przejechanie rowerem legendarnego Canning Stock Route (CSR). Droga ta, to nie lada wyzwanie dla rowerzysty, gdyż jest to najdłuższa i najcięższa australijska trasa off-roadowa biegnąca z południowego zachodu na północny wschód kontynentu i przecina trzy pustynie - Gibsona, Wielką Piaszczystą i Tanam. W te rejony zazwyczaj odważają się zapuścić jedynie wozy terenowe. Niestety, ulewne deszcze uniemożliwiły Agnieszce i Mateuszowi przejazd przez pustynię i musieli zawrócić. Oczywiście mają poczucie niedosytu, ale dzięki udziałowi w programie mieli szansę spróbować, kto wie może jeszcze tam wrócą i podejmą wyzwanie raz jeszcze.Tymczasem, inni mają szansę zgłosić wyprawę do Polartec® Challenge i zrealizować swoje marzenia.

 Formularz zgłoszeniowy znajduje się na:

http://polartec.com/

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com