facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-01-20
 

Zbliżają się pierwsze eliminacje XII edycji Narciarskiego Pucharu Mazowsza

W Warszawskim Towarzystwie Sportowym DeSki trwają zgłoszenia do XII edycji Narciarskiego Pucharu Mazowsza (NPM).
Eliminacje odbędą się już 22 i 23 stycznia w Krynicy Zdrój oraz 13 i 14 marca w Zakopanem.

Narciarski Puchar Mazowsza rozgrywany pod patronatem Prezydenta m.st. Warszawy jest największą narciarską imprezą dla amatorów z województwa mazowieckiego. Zawody rozgrywane są w konkurencji slalom gigant, a start odbywa się w sześciu kategoriach wiekowych w podziale na dzieci, kobiety i mężczyzn.

Pierwsza eliminacja, Puchar Prezesów, odbędzie się 22 stycznia w Krynicy, pod patronatem prezesów dwóch największych narciarskich klubów w Warszawie- WTS DeSki i WKN.

Druga eliminacja, Memoriał Andrzeja Ziemilskiego, rozegrana będzie następnego dnia, również w Krynicy Zdrój. Nazwa turnieju ma na celu uczczenie wielkich postaci polskiego narciarstwa.

Tak jak w poprzednich sezonach planowane jest rozegranie czterech eliminacji. Zdobyte punkty będą zsumowane do końcowej klasyfikacji. Każdy etap to niezależna impreza, którą kończy rozdanie medali i dyplomów.

Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki (WTS DeSki) organizuje NPM od 1998 roku. Szczegółowe informacje na temat zapisów i regulamin zawodów dostępne są na stronie www.deski.org.

***
O Stowarzyszeniu DeSki

Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki powstało w 1986 roku. Jego założycielami były osoby związane ze środowiskiem Akademickiego Klubu Narciarskiego Warszawa. Aktualnie klub posiada bogatą ofertę sportową, w tym sekcję narciarską, snowboardową, tenisa ziemnego i windsurfingową. Jest jednym z najważniejszych Klubów Sportowych w Polsce, a lista osiągnięć sportowych jego reprezentantów jest imponująca.
Zapraszamy na stronę www.deski.org.


Źródło: ceneria.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com