facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-04-11
 

Zawody bulderowe Sprawdź formę przed sezonem!

Zapraszamy do wzięcia udziału w otwartych zawodach bulderowych! Zawody odbędą się 20 kwietnia 2013 na warszawskiej Arenie Wspinaczkowej Wgórę.
Do pokonania będą 24 przystawki eliminacyjne, które przygotuje ekipa route setterów kierowanych przez Adama Pustelnika. Zawodnicy, którzy przejdą do finału, zmierzą się z 4 bulderami.  Różnorodność przystawek pozwoli każdemu wspinaczowi sprawdzić formę przed sezonem.

Kierownik sportowy zawodów, Adam Pustelnik mówi:

Serdecznie zapraszam do udziału w tej imprezie, skierowanej do wszystkich niezależnie od poziomu - sportowego jak i wzrostu. W eliminacjach na startujących czekać będą 24 buldery, podzielone na 3 poziomy trudności, tak aby każdy mógł się powspinać tego dnia. Będzie więc 8 bulderów łatwych, 8 mniej łatwych i 8 wcale nie łatwych. A dla głodnych sportowych emocji, lubiących rywalizację i tych którzy chcą pokazać kto najlepiej przepracował zimę, mamy trudne bulderu finałowe. Przyjdźcie 20 kwietnia i powspinajmy się razem!

Dla najlepszych zawodników przewidziane są nagrody pieniężne,
a wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane nagrody. Wsparcia finansowego przy organizacji zawodów udzielił Partner Zawodów - Totalizator Sportowy Sp. z o. o.

Współorganizatorami zawodów są Klub Wysokogórski Warszawa oraz Uniwersytecki Klub Alpinistyczny - w czasie zawodów, na specjalnych stoiskach, będzie można zapoznać się z działalnością klubów oraz skorzystać (o ile pogoda pozwoli) z atrakcji okołowspinaczkowych w ogródku.


Przyjdźcie ze swoimi rodzinami, znajomymi oraz kibicami i wspólnie sprawdźmy formę przed sezonem!


Więcej informacji o zawodach oraz zapisy na:
http://www.wgore.arenarozrywki.pl/zawody

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com