facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-06-26
 

Zapraszamy na spotkanie z Kingą Baranowską

Już w najbliższą sobotę, 29 czerwca 2013 roku o godz. 12:00 w Sklepie Firmowym SALEWA Warszawa odbędzie się spotkanie z wybitną polską himalaistką, członkinią międzynarodowego zespołu SALEWA alpineXtrem Team – Kingą Baranowską.

Będzie to pierwsze oficjalne wystąpienie Kingi po powrocie z trwającej od początku kwietnia do końca maja wyprawy Makalu 2013. Zdobywczyni ośmiu z czternastu najwyższych szczytów świata opowie o zmaganiach z Makalu i planach związanych z projektem Korona Himalajów oraz odpowie na wszelkie pytania.
 


Serdecznie zapraszamy!

Data: 29.06.2013
Godzina:
12:00
Miejsce: Sklep Firmowy SALEWA Warszawa, ul. Nowy Świat 2
 

Kinga Baranowska

Polska himalaistka, członkini kadry narodowej Polskiego Związku Alpinizmu we wspinaczce wysokogórskiej oraz zarządu Klubu Wysokogórskiego Warszawa. Od 2012 roku w międzynarodowym zespole SALEWA alpineXtreme Team. Zdobywczyni ośmiu ośmiotysięczników, na trzech stanęła jako pierwsza Polka – na Dhaulagiri (8167 m), Manaslu (8156 m) oraz Kanczendzondze (8598 m). Od kilku lat sukcesywnie realizuje swoje plany sportowe związane ze wspinaczką na ośmiotysięczniki z Korony Himalajów.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com