facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-11-12
 

Zapraszamy na finał Salomon Trail Running

W ostatnią sobotę listopada w ulubionym miejscu biegaczy w Poznaniu - parku Malta, odbędzie się dziesiąty, finałowy bieg cyklu Salomon Trail Running 2010. Na 8 km trasie nie zabraknie krótkich podbiegów i zbiegów, leśnych ścieżek i malowniczego fragmentu wokół jeziora.
Z dystansem poradzą sobie wszyscy amatorzy, a limit czasowy umożliwi ukończenie trasy nawet szybkim marszem. Jednak zawodnicy myślący bardziej o ściganiu także znajdą coś dla siebie. Będą mieli możliwość powalczenia z najlepszymi, porównania swojego czasu z poprzednimi startami (to już czwarty bieg z cyklu na Malcie) oraz zdobycia cennych nagród, min. bonów na dowolne zakupy w sklepach Salomona.

Po biegu podsumujemy cały cykl oraz wręczymy nagrody i ogłosimy wyniki rankingu na najlepszych biegaczy trailowych i górskich w kraju. W tej chwili sklasyfikowanych zostało już ponad tysiąc biegaczy ze wszystkich krańców Polski. Dodatkowo, tak jak na wszystkich poprzednich edycjach, spośród osób, które stanęły na starcie (niezależnie od wyniku) rozlosujemy kilkadziesiąt nagród, takich jak odzież techniczna do biegania i bony na zegarki-pulsometry Suunto.

Zapisać się na start można na miejscu w dniu biegu lub cały czas przez stronę www.trailrunning.pl . Tam znajduje się także galeria zdjęć ze wszystkich dotychczasowych imprez. Zapraszamy!
 Logo
 fot. M. Strojny
 fot. M. Strojny
 fot. M. Strojny
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com