facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-05-27
 

Z maluchem... na szlaku!

Urlop z dzieckiem nie musi oznaczać ograniczenia naszej aktywności! Wspólny czas można wykorzystać np. wędrując górskimi szlakami. Pozytywnie wpłynie to na zdrowie całej rodziny oraz urozmaici wakacje.

Wybierając się na pieszą wędrówkę z pociechą należy pamiętać o odpowiednim stroju i obuwiu. Marka McKinley wychodzi naprzeciw oczekiwaniom aktywnych rodziców, oferując kolekcję sportowych ubrań dziecięcych dostępną w sieci INTERSPORT.

Najmniejsi maszerują w… nosidełku!


Spacery z dziećmi są niezwykle miłym doświadczeniem, dlaczego zatem nie zabrać swojej pociechy na górski szlak? W wygodnym nosidełku, na plecach rodzica dziecko będzie czuło się bezpiecznie, a otaczającie widoki wpłyną pozytywnie na jego rozwój. Kupując nosidełko warto zwrócić uwagę na istotne cechy tego produktu. Przede wszystkim zainteresować nas powinna: możliwość regulacji fotelika, jakość pasów bezpieczeństwa, materiał wykończeniowy oraz wypełnienie nosidełka. Dobrze gdy nosidełko może pełnić także inne funkcje sprawiające, że wędrówka staje się bardziej komfortowa - np. jest wyposażone w dużą kieszeń mieszczącą różne akcesoria.

 

 Firma McKinley oferuje nosidełko Kiddy Plus przystosowane do pieszych wędrówek z dziećmi. Posiada ono funkcję dostosowywania go do wzrostu małego użytkownika. Wyposażone jest w regulowane szelki oraz pasy - biodrowy i piersiowy, które stabilizują oraz ograniczają przesuwanie się dziecka na boki. Dodatkowo dla komfortu małego podróżnika producent zamontował uchwyt na butelkę, a także podpórkę na nogi. We frontowym panelu znajdują się dwie głębokie kieszenie pozwalające na przenoszenie np. produktów na piknik. Dodatkowo nosidełko posiada daszek ochronny przed słońcem.
Sugerowana cena: 399,99 zł

Funkcyjna odzież dla samodzielnych podróżników


Wysiłek fizyczny, wysoka temperatura powietrza i ostre słońce powodują, że organizm zaczyna pozbywać się nadmiaru ciepła. Wówczas w codziennej odzieży ciało dziecka zaczyna się pocić. Niekiedy z tego powodu wędrówka musi zostać przerwana, co młodym odkrywcom często się nie podoba. By zapobiec takim sytuacjom warto przed wyprawą ubrać dziecko w funkcyjną odzież pozwalającą skórze oddychać oraz odprowadzającą nadmiar wilgoci na zewnątrz. Propozycją może stać się kolekcja ubrań trekkingowych dla dzieci marki McKinley. Koszulka z serii Kirwee nie krępuje ruchów. Materiał, z którego została uszyta oddycha oraz zawiera filtr UV 30+, dzięki któremu skóra dziecka jest chroniona przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Koszulki Kirwee dostępne są w wersji dla chłopców i dziewczynek. Uzupełnienie dla koszulki mogą stanowić spodenki Roxburgh także uszyte z oddychającego materiału, zawierającego filtr 50+.

 

 


Cała kolekcja dostępna jest w sieci salonów sprzedaży INTERSPORT.  


Sugerowana cena koszulki: 39,99 zł


Sugerowana cena spodni: 59,99 zł

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com