facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-12-18
 

Z głową w górach

„Z głową w górach” to utrzymana w formie klipu relacja z jednodniowej wycieczki freeride’owo - skiturowej w okolicach Hali Gąsienicowej w Tatrach.

W krótki filmie przedstawione zostały kolejne etapy wyjścia w góry - od planowania trasy i sprawdzenia aktualnych warunków, poprzez przygotowanie sprzętu, aż po zasady związane z bezpiecznym poruszaniem się w terenie wysokogórskim (nie tylko na nartach).
 
„Z głową w górach” prezentowany był na dużym ekranie w czasie pięciu przystanków Pure Powder Tour, Krakowskiego Festiwalu Górskiego i Tyskiego Festiwalu Podróżniczego, teraz udostępniony zostaje zaś wszystkim miłośnikom zimowej eksploracji gór na kanale: youtube.com/kursylawinowepl
 
To kolejny materiał filmowy zrealizowany przez kursylawinowe.pl i PZU. Wcześniej w tym roku do sieci trafił cykl #poradylawinowe, skierowany do turystów, narciarzy i snowboardzistów. W dziesięciu odcinkach omówione zostały m.in. zasady prowadzenia akcji ratunkowej w razie wypadku lawinowego, ale też inne tematy jak np. zasady ubierania się na zimowe wycieczki. 
Oczywiście kursylawinowe.pl to przede wszystkim praktyczne szkolenia, z których pierwsze odbyło się w miniony weekend w Schronisku Murowaniec na Hali Gąsienicowej. Kolejne potrwa od piątku do niedzieli, w sumie wraz z kursami skiturowymi i skialpinistycznymi tej zimy w ramach akcji zorganizowanych zostanie ich aż szesnaście. Więcej informacji na temat programu i terminów znaleźć można na stronach www.kursylawinowe.pl i facebook.com/lawiny.


materiały prasowe
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Piotr Michalski
 
2016-07-22
GÓRY
 

Osterwa – Júlova Cesta

Komentuj 0
Piotr Michalski
 
2016-07-11
GÓRY
 

Chamomilla nad Żelaznymi Wrotami!

Komentuj 0
Piotr Michalski
 
2016-07-08
GÓRY
 

Zapowiadana Czerwcowa na Osterwie!

Komentuj 0
PZA
 
2016-06-24
GÓRY
 

Baza tatrzańska PZA - akcja lato 2016

Komentuj 0
Piotr Michalski
 
2016-06-21
GÓRY
 

Nowa droga na Osterwie

Komentuj 0
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com