facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-10-02
 

Z głową w górach

O czym pamiętać planując wyjście w góry? Co powinno znaleźć się w plecaku w czasie zimowej wyprawy? Jakie są podstawowe zasady, które pozwalają uniknąć niebezpieczeństwa? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znaleźć można w nowym filmie edukacyjno – przygodowym, wyprodukowanym przez kursylawinowe.pl i PZU.W najbliższy piątek, na wielkim ekranie kina Kijów w Krakowie, a dzień później w warszawskim kinie Luna, obejrzeć będzie można krótkometrażowy film edukacyjno - przygodowy pt. „Z głową w górach”. W utrzymanej w formie klipu relacji z jednodniowej wycieczki skiturowej w okolicach Hali Gąsienicowej, w ciekawej formie zaprezentowano podstawowe zasady związane z bezpieczną eksploracją gór.

 

„Naszym filmem w prosty, a dzięki pracy delikatesyfilmowe.pl atrakcyjny wizualnie sposób, staramy się przekazać najważniejsze zasady związane z kolejnymi etapami wypraw w góry. Wiele wypadków w Tatrach jest związanych z niską świadomością zagrożeń i niedostosowaniem celów wycieczek do własnych umiejętności oraz warunków. Dlatego tak ważne było dla nas pokazanie jak istotne jest planowanie i odpowiednie przygotowanie. Film oraz seria 10 porad lawinowych, które obejrzeć będzie można na naszej stronie internetowej, kanale YouTube oraz mediach, będą sposobem na przekazanie szerokiemu gronu odbiorców praktycznych i konkretnych informacji.” – mówi Andrzej Lesiewski, organizator akcji kursylawinowe.pl i jeden z dwóch występujących w filmie narciarzy.

 

Drugim bohaterem jest Piotrek Gnalicki, freerider oraz jeden z organizatorów Pure Powder Tour – cyklu pokazów filmów narciarskich i snowboardowych, w czasie którego zobaczyć można najciekawsze produkcje freeride’owe sezonu min. „Degrees North” wytwórni Timeline Missions. Pierwsze dwa przystanki touru odbędą się w Krakowie (2 października) i Warszawie (3 października). Tydzień później impreza zawita do Katowic (8 października), Rzeszowa (9 października) i Zakopanego (10 października). W czasie każdego z przystanków na wielkim ekranie zobaczyć będzie można „Z głową w górach”. Na uczestników pokazów czeka także stoisko kursylawinowe.pl, gdzie dowiedzieć się będzie można więcej na temat programu i terminów szkoleń oraz wziąć udziału w konkursie, w którym nagrody ufundowali partnerzy akcji.

 

Więcej informacji:

 

www.kursylawinowe.pl

www.facebook.com/lawiny

www.instagram.com/kursylawinowe.pl

 

Pure Powder Tour:

 

www.powder.pl/pure-powder-tour-powraca

 

 

 

Partner strategiczny: PZU

Akcję wspierają: The North Face, Armada Skis, Primus, Uvex, Odlo

Partnerzy akcji: TPN, TOPR

Organizator: PSFWięcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Piotr Gruszkowski
 
Maciek Szopa
 
2017-01-16
FOTO-VIDEO
 

Miejscówki Mniej Znane - Bafa Lake, Turcja

Komentuj 0
Goryonline
 
2016-12-26
GÓRY
 

Lawiny w polskich górach

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
2016-07-01
FOTO-VIDEO
 

Piotr Schab na Papichulo 9a+

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
2016-06-10
FOTO-VIDEO
 

25 lat Action Directe - filmowa relacja z gali

Komentuj 0
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com