facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-11-20
 

Z dwulatkiem w Tatry?

Z dwulatkiem w Tatry? I to niekoniecznie do zatłoczonych dolinek? Dlaczego nie?
Potrzebna jest niezła kondycja, znajomość gór i cierpliwość. Czasem trzeba jej całkiem sporo. Bo dziecko to nie są tylko dodatkowe kilogramy na plecach.

To mały człowiek, który ma swój rytm dnia, potrzeby i zainteresowania - często odmienne od naszych. Ale radość i satysfakcja z czasu spędzonego z dzieckiem w górach - bezcenna.O tym, jak zaszczepiać miłość do gór od najmłodszych lat, opowie dziennikarz i redaktor Jan Latała. Od ponad 12 lat jest związany z mediami internetowymi. Najpierw w Wiadomościach Onet.pl, potem był szefem RMF24.pl. Obecnie prowadzi własną działalność, na co dzień współpracuje z "Gazetą Krakowską", jako wydawca serwisu gazetakrakowska.pl.


Od lat jego pasją są góry, a w szczególności Tatry. Od ponad 20 lat chodzi po nich turystycznie, od kilku także fotografuje. Jego zdjęcia i artykuły poświęcone Tatrom były publikowane w Onet.pl, RMF24, "Gazecie Krakowskiej", a także w miesięczniku "npm". Zainteresowania historią i Tatrami łączy jako kolekcjoner starych pocztówek z widokami Tatr.

Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek”
ul. Bieleckiego 8, 38-480 Rymanów

www.jas-wedrowniczek.pl

21.11.2012 godz. 18.30.
Wstęp: 5 zł/dorośli
Dzieci i młodzież szkolna – wstęp gratis!
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com