facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-10-05
 

XXV OSOTT 2009 - garść nowych informacji

Dla pełnopłatnych uczestników OSOTT przygotowaliśmy niespodziankę w postaci losowania darmowego biletu lotniczego w dowolne miejsce na świecie dokąd latają linie KLM (firma Primapol).
Dla pełnopłatnych uczestników OSOTT przygotowaliśmy niespodziankę w postaci losowania darmowego biletu lotniczego w dowolne miejsce na świecie dokąd latają linie KLM (firma Primapol). W OSOTT-owych konkursach nagrody ufundowały firmy Cocoon, Marabut, Ceneria.pl i sklep On the road.pl, Wydawnictwo Bezdroża  i Telewizja Travel Channel.

W czasie OSOTT-u będzie można odebrać zamówione uprzednio (telefonicznie lub mailowo) książki w internetowej księgarni Bezdroży bez kosztów przesyłki i z 15% rabatem – polecamy skorzystać z takiej okazji!

W przypadku pozytywnej decyzji, prosimy o wypełnienie formularza (do pobrania z www.travelbit.pl) i przesłanie drogą internetową do Travelbit-u. Prześlemy wtedy potwierdzenie i dodatkowe informacje.

Jeszcze raz zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.travelbit.pl, a także do aktywnej z nią współpracy:

- najlepsza przesłana do Travelbit-u relacja z podróży zostanie nagrodzona bezpłatnym biletem lotniczym w dowolne miejsce na świecie, dokąd latają linie KLM.

- najlepsze zdjęcia przesyłane do Travelbit-owej Galerii zostaną uhonorowane wyrobami firmy Cocoon (ultralekkie, jedwabne wkładki do śpiworów).

Do jubileuszowego, XXV-tego OSOTT 2009 pozostało około miesiąca. Dziękujemy wszystkim tym, którzy zgłosili swój udział (niektórzy dokonali już wpłat). Mamy jednak prośbę do wszystkich, którzy planują przyjechać na nasz wspólny miting o jak najszybsze zgłoszenia. Jeżeli nie możecie przyjechać (dziękujemy za informacje od tych, którzy w tym czasie będą gdzieś w świecie), zaproście znajomych.

OSOTT jest sporym przedsięwzięciem logistycznym a także wymaga angażowania środków finansowych –  jesteśmy obligowani do dotrzymywania poważnych zobowiązań zgodnie z umową podpisaną z ośrodkiem „Orle Gniazdo”. Ponieważ co roku mamy taki sam kłopot - 80% zgłoszeń (i wpłat) dokonywanych jest w ostatnich 3 tygodniach – jeszcze raz bardzo prosimy o zrozumienie i pomoc.

Szczegółowe informacje na stronie: www.travelbit.pl (rozdział OSOTT).

Mamy więc nadzieję na spotkanie z Wami w Szczyrku, gdzie wspólnie pragniemy zamknąć ćwierć wieku historii czyli pewien socjologiczny fenomen, który wspólnie stworzyliśmy.

Moc serdeczności,
Andrzej Urbanik

 
 OSOTT
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com