facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-07-06
 

Xining w Chinach - wyniki Polaków na 15 metrach

Ostatniego dnia Mistrzostw Świata 2009 rozegrano zmagania mężczyzn na czas, na dystansie 15 metrów. Polakom nie udało się wyjść z finałowej szesnastki.
Ostatniego dnia Mistrzostw Świata 2009 rozegrano zmagania mężczyzn na czas, na dystansie 15 metrów. Polakom nie udało się wyjść z finałowej szesnastki i ostatecznie zajęli następujące miejsca: Tomasz Oleksy (MKS Tarnovia) – 9 miejsce, Jędrzej Komosiński (AZS PWSZ Tarnów) – 10 miejsce, Łukasz Świrk (SMG Lubin) – 13 miejsce.

Nasi reprezentanci, po rundzie eliminacyjnej, awansowali z dobrymi czasami do finałowej szesnastki. Najwyżej sklasyfikowany był Jędrzej – 6 miejsce, tuż za nim Łukasz – 7 miejsce, zaś Tomek awansował na 14 pozycji. Niestety w finale nie udało się powtórzyć tych rezultatów. Zmagania były przeprowadzane według nowego systemu „Records format – four lanes”, który różni się od dotychczas obowiązującego „systemu pucharowego”.

W zmaganiach mężczyzn wygrał Chińczyk Qixin Zhong, który poprawił swój własny, ustanowiony podczas Pucharu Świata w Trento, rekord świata (7,22 s.)  na tym dystansie, śrubując go do 6,64 sekundy! Na drugim miejscu uplasował się Rosjanin Sergey Abdrakhmanov, trzeci był Chińczyk Ning Zhang.

Źródło: edytaropek.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com