facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-06-06
 

XIII Przegląd Filmów Górskich im. Andrzeja Zawady

Przegląd Filmów Górskich im. Andrzeja Zawady jest organizowany od 1995 r. W tym roku już po raz XIII zamieniamy Lądek Zdrój w stolicę filmu i miłośników gór.


Przegląd Filmów Górskich im. Andrzeja Zawady jest organizowany od 1995 r. W tym roku już po raz XIII zamieniamy Lądek Zdrój w stolicę filmu i miłośników gór. W związku z tym już teraz zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zaprezentować swoje produkcje filmowe o tematyce górskiej w szerokim tego słowa znaczeniu.Na imprezie prezentowane są filmy i diaporamy produkcji krajowej i zagranicznej oraz filmy archiwalne. Każda edycja Przeglądu ma ekscytujący program niefilmowy: koncerty gwiazd, spotkania z podróżnikami, alpinistami i producentami filmowymi. Można kupić sprzęt górski lub ciepłą kurtkę w sklepach przygotowanych specjalnie na tę okazję.

W tym roku Przegląd Filmów Górskich zacznie się 19 września w Karkonoszach. Można będzie tam obejrzeć filmy archiwalne oraz nagrodzone w XII edycji Przeglądu. 20 września zaplanowane są projekcje filmowe połączone z koncertami w Obserwatorium na Szczycie Śnieżki, a 21 września we współpracy ze schroniskiem "Samotnia" zorganizowany zostanie Lawina marszozbieg ze Śnieżki do "Samotni". Główna część Przeglądu, czyli część lądecka odbywać się będzie od 25 do 28 września.

Strona internetowa Przeglądu: www.przeglad.ladek.pl

2008-06-06

(kg)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-11
GÓRY
 

Pogoda krzyżuje plany Anny Tybor na Nanga Parbat

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-07-10
GÓRY
 

Anna Tybor rozpoczyna atak szczytowy na Nanga Parbat

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-06-19
GÓRY
 

Nie byłoby Haliny, gdyby nie Tatry

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com