facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-02-18
 

Wywiad z Hybrydą

O nowym kanale HYBRYDA.tv, planach i projektach na przyszłość.


C.PL: Słyszałem, że rozkręcacie nowy kanał i bierzecie się za film wspinaczkowy. HYBRYDA.TV o co tu taj chodzi? Jak mamy to rozszyfrować?

Sebastian Chrząszcz:
Nie chodzi tylko o filmy wspinaczkowe, muszę cię zmartwić. Wspinaczka w “Hybrydzie.TV” będzie jednak na pierwszym miejscu. Hybryda.TV to coś w rodzaju telewizji internetowej. Całkowicie oczywiście bezpłatnie, będzie można sobie tam wejść, wybrać kategorię, spośród wspinaczki, narciarstwa, rowerów, Adventure Racinigu i kilku innych sportów. Będzie można zobaczyć, jakie są filmiki w poszczególnych działach, po kliknięciu na film na dość dużym ekranie odtworzy się film….
Chcemy zrobić dużą bazę filmów na podstawie tego, co zgromadziliśmy od 2002 roku. Mamy już ponad 1000 godzin materiałów o różnych sportach ekstremalnych i uznaliśmy, że to najwyższy czas, żeby to skonsumować, coś z tym zrobić; bo leży to na dyskach i się troszeczkę marnuje i dezaktualizuje, a tak będzie okazja do tego, żeby komuś to gdzieś pokazać. Jest dużo bardzo ciekawego materiału wspinaczkowego przede wszystkim, także będzie dużo naprawdę fajnych rzeczy do zobaczenia.

C.PL: Czy będzie to portal interaktywny? Czy pozwolicie użytkownikom wrzucać tam swoje filmy?

S.CH.: Jest jeszcze problem techniczny. Nie stać nas na razie na serwer z tak dużym transferem, żeby umożliwić ludziom wrzucanie własnych filmików. Myślimy, że kiedyś taki dział uruchomimy, ale na początku będą to tylko nasze materiały filmowe oraz filmy, które będzie można do nas przesłać i my później zdecydujemy, co ewentualnie w jakiej formie może się pojawić, ale na pewno nie tak, że bez naszej kontroli ktoś będzie mógł dodać tam filmy. Na razie to nie będzie możliwe, to dopiero przyszłość.

Dalszy ciąg na: www.climb.pl/index.php/2009/02/wywiad-z-hybryda/

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-12-04
GÓRY
 

Safiental na weekend

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-08
GÓRY
 

Narciarstwo wysokogórskie – rady na dobry początek

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-18
GÓRY
 

Zillertal – nie tylko biel

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-05
GÓRY
 

Via Alpina – 2650 kilometrów samotnie przez Alpy

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-03
GÓRY
 

Opolski Festiwal Gór zaprasza!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com