facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-01-04
 

Wystawa klubowa w NCK (10 stycznia-29 lutego, Kraków)

Nowohuckie Centrum Kultury w Krakowie zaprasza na tradycyjną, styczniową wystawę fotograficznego dorobku klubowiczów.


Nowohuckie Centrum Kultury w Krakowie zaprasza na tradycyjną, styczniową wystawę fotograficznego dorobku klubowiczów. Wernisaż rozpocznie się w czwartek 10 stycznia o 18.00.

"Prezentujemy zdjęcia, z których byliśmy najbardziej zadowoleni w 2007 roku. Nie określiliśmy tematu wystawy, dlatego zgromadzone fotografie są bardzo różnorodne. Jak zawsze jest sporo pejzażu i fotografii podróżniczej, ale jest też detal, portret, reportaż, a także eksperyment. Jest nastrojowo lub niepokojąco, wakacyjnie lub zimowo, wesoło lub refleksyjnie. Są pola, drzewa, górskie widoki i architektura. Tym razem całość wystawy jest w kolorze. Czyżby kryzys fotografii czarno-białej w dobie wszechogarniającej cyfry? Jeśli na to wygląda, będzie to naszym zadaniem na nadchodzący rok, aby wrócić do klasyki i wzmocnić pozycję i znaczenie fotografii czarno-białej.

O selekcję zdjęć na wystawę poprosiliśmy Komisję Artystyczną spoza szeregów KKF: Maria Herzog – Majewska, Stanisław Markowski oraz Wacław Wantuch. Oceniającej komisji pragniemy serdecznie podziękować, zwiedzającym życzymy miłego odbioru naszej dorocznej wystawy przeglądowej i serdecznie zapraszamy do współpracy fotograficznych pasjonatów: amatorów i zawodowców, starszych i młodszych, czyli wszystkich, którym nie obca jest sztuka fotograficzna i którzy chcą ją rozwijać i doskonalić nie samotnie, ale w gronie podobnych im sympatyków i zapaleńców.

Wystawa czynna do 29 lutego 2008.

Wstęp wolny.

2008-01-04

(kg)

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com