facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-07-29
 

Wyprawa z adrenaliną - warsztaty (1 sierpnia, Warszawa)

Można jechać na urlop pod palmę. Ale można też pojechać do dżungli, na pustynię, na lodowce, klify lub przebić się przez zamkniętą granicę... My wolimy to drugie. W sobotę, 1 sierpnia pokażemy Wam, jak zorganizować sobie wyprawę z kategorii hardcore.
Trzech podróżników-hardcorowców nauczy Was jak dobrać cel wyprawy, jak się do niej przygotować, gdzie szukać adrenaliny i na co naprawdę trzeba uważać, a co włożyć między bajki.
 
Powiemy jak dobrać najlepszy sprzęt, co zrobić po ugryzieniu węża, jak sobie radzić z rekinami, gdzie spać, gdy nie ma gdzie spać i co jeść, gdy nie ma co jeść.

Będziecie mogli zobaczyć najnowsze nowinki techniczne, które pomagają w takiej trasie (malutki filtr UV-C zamiast dużej przepompowni do oczyszczania wody? koszule ze środkiem przeciw insektom z 90% skuteczności?), które przyniesie Horyzont.

Dowiecie się, ile kosztują takie wyprawy, jak się do nich zabrać i co wybrać na pierwszy raz.

No i będzie można spróbować indyjskich smakołyków, od Curry House.

GDZIE I KIEDY?

sobota, 1 sierpnia, godz. 21.00
Klub Klinika
Racławicka 99
Warszawa
bilety: 8 zł

Kto poprowadzi?

Artur Urbański - jest pierwszym w Polsce organizatorem ekspedycji saharyjskich, był w Libii i przejechał pół Afryki, jadł zupę z żołądka lamy i spał ze skorpionem w jednym śpiworze. Jest uzależniony od najsłynniejszego na świecie raftingu po Zambezi.
 
Michał Jasieński - ma na koncie 40 państw, dojechał lądem do Hong Kongu, potem wrócił i pojechał znów - do Indii. Mieszkał w Kuwejcie i Australii, przejechał Pakistan i Mongolię, spał na cmentarzach i pokonał 13 tys. mil starym gratem po drogach USA.

Tomek Michniewicz - jego konik to dżungle i pustynie, ale był też w więzieniu dla najgorszych zbrodniarzy w San Quentin w Kalifornii, polował na skorpiony, ganiał węże wodne, a od Berberów uczył się pozyskiwania antyjadu ze żmiji rogatej.

Źródło: KoniecŚwiata.net
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com