facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-10-21
 

Wyprawa na Lodową Górę (22 października, Warszawa)

Swoje slajdy zaprezentuje Tomasz Walkiewicz: Pierwsza polska ekspedycja na najwyższy szczyt Arktyki.
 


Studencki Klub Górski zaprasza serdecznie na pokaz slajdów, który odbędzie się w najbliższą środę (22.10) o godzinie 20.15 w gmachu starego BUW.



Swoje slajdy zaprezentuje Tomasz Walkiewicz.

Tytuł pokazu: Wyprawa na Lodową Górę - Pierwsza polska ekspedycja na najwyższy szczyt Arktyki.

Więcej informacji na stronie www.skg.uw.edu.pl 

2008-10-21

(kg)

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2026-05-22
HYDEPARK
 

Hajer w Himalajach - przedsprzedaż książki

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2026 Goryonline.com