facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-10-25
 

Wyprawa na Alaskę - slajdowisko

Spotkanie z Sebastianem R. Bielakiem - podróżnikiem, fotografikiem-amatorem i przyrodnikiem, który spędził trzy miesiące na Alasce zwiedzając Półwysep Kenai oraz Wyżynę Środkowego Jukonu.
Pokaz slajdów pt. „Ostoja Przyrody Kenai – Alaska w miniaturze” będzie połączony z promocją najnowszej książki autora zatytułowanej „Parki narodowe i rezerwaty Alaski”.

Wyprawa na Alaskę była jedną z największych i najwspanialszych przygód w moim życiu. Dzięki niej mogłem na własne oczy zobaczyć jeden z ostatnich zakątków Ziemi, gdzie przyroda wciąż rządzi się własnymi prawami, a człowiek jest tylko jednym z jej mniej znaczących elementów.” - Sebastian R. Bielak

Sebastian R. Bielak – doktor nauk technicznych, absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Politechniki Krakowskiej, pracownik naukowy z zacięciem do badań terenowych. Z wykształcenia inżynier, ale z zamiłowania przyrodnik, fotografik-amator, publicysta i popularyzator nauki. Autor ponad 100 publikacji z dziedziny inżynierii i ochrony środowiska, ochrony przyrody oraz ekologii.

Termin: 25 października (czwartek) godz. 18:30
Miejsce: Kraków, Rostworowskiego 13, Centrum Kultury "Ruczaj"


Wstęp: 10 zł lub 7 zł przy zakupie karnetu na min. 5 spotkań Sprzedaż wejściówek w biurze Centrum Kultury "Ruczaj", ul. Rostworowskiego 13 w godz. 13:00-21:00 oraz przed spotkaniem.

Więcej informacji o spotkaniu oraz Klubie Podróżnika na stronie: www.ckruczaj.pl.
 Ostoja Przyrody Kenai ? Alaska w miniaturze
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com