facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-12-07
 

Wypożyczalnia lokalizatorów w sklepie Alpin Sport w Zakopanem

Chcesz dodatkowo zadbać o swoje bezpieczeństwo w górach? Serwis aktywnie.locatelo.com, poprzez wypożyczalnię Alpin Sport w Zakopanem, udostępnia lokalizatory wraz z odpowiednim przeszkoleniem.
Wypożyczalnia AlpinSport w Zakopanem oferuje lokalizator osobisty Laipac 911 o zaawansowanych funkcjach wraz z ładowarką i pokrowcem Aquapack. Oprócz możliwości stałego sprawowania nadzoru nad amatorami górskich wycieczek i osobami uprawiającymi sporty zimowe, lokalizator posiada przycisk „SOS”, czyli szybki alarm z podaniem pozycji na wybrany numer alarmowy, w tym do służb ratowniczych oraz czujnik przeciążeniowy wysyłający automatyczny alarm przy wypadku.

"Nasz system powstał z myślą o stworzeniu GLOBALNEGO SYSTEMU BEZPIECZEŃSTWA, dzięki któremu służby ratunkowe takie jak GOPR, WOPR, TOPR i inne będą miały możliwość szybkiego zlokalizowania poszkodowanych na terenach im podlegających" - mówi Krzysztof Grzegorczyk, Prezes Locatelo.com sp. z o.o.
 
Adres wypożyczalni AlpinSport:
ul. Krupówki 11
34-500 Zakopane
tel:. (018) 201-70-95
email:. alp1@ealp.pl

Wypożyczalnia czynna jest przez 7 dni w tygodniu od 11-tej do 19-tej. Turysta winien mieć przygotowane 2 dokumenty tożsamości, jeden pozostawia dobrowolnie w wypożyczalni. Wypożyczenie urządzenia Laipac 911 kosztuje 30 zł za dobę.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com