facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-12-18
 

Wypożyczalniaa sprzętu foto-wideo dla podróżujących

Jakiś czas temu nawiązaliśmy współpracę z Samsung Electronics Polska i poza faktem, że dzięki temu robimy zdjęcia i kręcimy filmy na ich sprzęcie, to od dziś możemy się też nim dzielić z Wami. Jak? To bardzo proste - wystarczy mieć konkretny powód, a trafi do Was szybka paczka z wybraną kamerą.
Technologia w podróży to nie tylko osobny dział na tym blogu, ale też bardzo ważna dla nas rzecz. Pomaga nam opowiadać historie i sięgać po wszystkie możliwe rozwiązania – od urządzeń po serwisy społecznościowe a czasem nawet dedykowane skrypty. Wiemy, jak może wzbogacić i Twoją relację, dlatego chcemy się tym podzielić. Fajnie, że Samsung też to czuje i wspólnie możemy w tym pomóc.

Jak mogę wypożyczyć?
Napisz, dokąd się wybierasz i jakie masz plany związane z tą podróżą, co chcesz osiągnąć i jak dany sprzęt może Ci w tym pomóc. Bardzo zależy nam na tym, żebyś dobrze dopasował oczekiwania względem swojego wyjazdu, do tego, czego potrzebujesz. Czasem lepsza mała, czasem duża kamera.

Następnie wspólnie uzgadniamy na jak długo dostajesz sprzęt i… możemy szykować przesyłkę.

Gdzie jest haczyk?
Szukaliśmy długo, ale nie ma takowego :) Wchodząc do wypożyczalni nie dostajesz od razu jpga z logiem partnera, które musisz sobie wytatuować, a następnie oznaczać każdy wpis/film/fotkę, która dzięki niemu powstanie. Spokojnie. Zarówno nam jak i firmie Samsung zależy, żeby te osoby, które chcą prowadzić relację z podróży, mogły to robić bez zbędnych problemów i formalności. Jedyny warunek – o sprzęt trzeba dbać i po ustalonym czasie zwrócić, by kolejne osoby też mogły z niego skorzystać.

Co jest w środku?
Na dzień dzisiejszy dysponujemy:
2x Samsung HMX-W350
2x Samsung HMX-QF20
ALE za tydzień przychodzi Mikołaj i jak tylko rozpakujemy prezenty, to z początkiem roku będą nowe gadżety.

Co dalej?
Wspólnie z firmą Samsung będziemy to przedsięwzięcie rozwijać i myślimy o nim długofalowo. Czyli będą się pojawiać nowe sprzęty z różnych kategorii (ok, lodówek nie będzie :-)) na bazie sugestii i relacji uczestników.

Dokładniejsze informacje pod adresem: http://podrozniccy.com/
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com