facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-11-04
 

Wydawnictwo Bezdroża na 13. Targach Książki w Krakowie

Wydawnictwo Bezdroża zaprasza na pełne niespodzianek stoisko nr B15, w tym roku inspirowane Azją Południową, zwłaszcza egzotyką i klimatami Indii.
5-8 listopada w Krakowie odbywają się 13. Targi Książki, podczas których można przenieść się do fascynującego świata książki, zapoznać z nowościami wydawniczymi i spotkać z autorami, których publikacje czytamy i podziwiamy. Wydawnictwo Bezdroża zaprasza na pełne niespodzianek stoisko nr B15, w tym roku inspirowane Azją Południową, zwłaszcza egzotyką i klimatami Indii.

Na stoisku Wydawnictwa Bezdroża można spotkać się z autorami najnowszych albumów z serii „Obrazy świata”. W sobotę (7 listopada) opowiadać o swoich podróżach i fotograficznych inspiracjach będą Emilia i Rafał Kubikowie, autorzy albumu „Indie. W poszukiwaniu sacrum”. W niedzielę (8 listopada) na Czytelników i pasjonatów Tybetu będzie czekał największy w Polsce znawca tego legendarnego regionu Azji Środkowej – Marek Kalmus, autor drugiego już wydania albumu pt. „Tybet. Legenda i rzeczywistość”.

Wydawnictwo Bezdroża obchodzi w 2009 r. 10-lecie istnienia na rynku wydawniczym. Z tej okazji w ciągu roku odbyło się wiele traperskich i podróżniczych imprez – takich jak Rajd Bezdroża Trophy, podczas którego załogi 8 samochodów terenowych mierzyły się z przygodą, niepowtarzalnym klimatem i kulturą Europy Środkowo-Wschodniej i Bałkanów pokonując 4000 km fascynującej podróży. Podczas 13. Targów Książki w Krakowie można będzie zobaczyć wystawę zdjęć z rajdu pod hasłem „Pasja, piękno, przygoda” i poznać najciekawsze przygody uczestników.

Na stoisku Bezdroży jak co roku organizowane będą konkursy z nagrodami, poczęstunek hinduskimi specjałami i promocja licznych przewodników turystycznych Wydawnictwa Bezdroża dostępnych w księgarni internetowej www.bezdroza.pl. Bezdroża biorą także udział w akcji w akcji "Książka za książkę", w ramach której z 40% zniżką można nabyć dwie pozycje – przewodnik z górskiej półki pt. "Tatry Polskie i Słowackie" oraz Zielony przewodnik Michelin pt. „Francja” oraz najnowsze albumy z 10% rabatem. A do stoiska Bezdroży będą kierowały strzałki w kształcie kolorowych słoni indyjskich.

Serdecznie zapraszamy do spotkań z książką turystyczną w egzotycznej aurze jesiennego Krakowa!

Źródło: bezdroza.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com