facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-07-25
 

Wspomóż dzieci z Akademii Przyszłości. Dołącz do akcji razem ze sklepem MOKO

Pomóż razem z MOKO zdobywać szczyty małym studentom Akademii Przyszłości. Wystarczy, że zakupisz produkty Marmot lub Patagonia. 
Już po raz drugi rusza akcja „MOKO dla dzieci”. Tym razem sklep Moko z Krakowa podjął współpracę ze STOWARZYSZENIEM WIOSNA, AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI, MANKO oraz SAPR.
Zasady akcji są proste: każdy, kto zakupi produkty firmy Marmot lub Patagonia o wartości min. 600 zł (dotyczy towarów nie objętych promocją) w sklepie Moko przy ulicy Zyblikiewicza 2 w Krakowie lub przez sklep internetowy www.e-moko.pl, sprawi, że jedna dziecięca zimowa kurtka trafi do potrzebującego dziecka przebywającego w rodzinnych placówkach opiekuńczych w Polsce.

Każda góra jest wyzwaniem, a zdobyty szczyt to sukces. Wesprzyj podopiecznych AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, która pomaga 1400 dzieciom z całej Polski, w tym 90 wychowującym się na co dzień w rodzinnych placówkach opieki zastępczej.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI nie zmienia świata, w którym żyje dziecko, ale daje mu siłę by potrafiło sobie w nim poradzić. Dzięki systemowi motywatorów zmiany i całorocznej opiece wolontariusza-tutora, dzieci dowiadują się, że są ważne i wyjątkowe, że każde z nich może stać się KIMŚ!

Dzieci przebywające pod opieką AKADEMII PRZYSZŁOŚCI mimo młodego wieku zostały ciężej doświadczone przez los, niż niejeden dorosły. Mają niskie mniemanie o sobie, są zniechęcone do pracy, zastraszone, albo po prostu zagubione. I właśnie dla tych dzieci sklep Moko organizuje tę wyjątkową akcję. Na zimowe kurtki czeka 90 dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka z Krakowa, Poznania i Trójmiasta.


Wszystkich, którzy chcieliby pomóc podopiecznym AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, zapraszamy na zakupy do sklepu Moko, mieszczącego się na ul. Zyblikiewicza 2 lub na www.e-moko.pl. Przy zakupach wystarczy podać hasło akcji: "Moko dla dzieci".

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: www.ceneria.pl


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com