facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2006-04-04
 

Wspinaczkowy Meeting Kobiet (2-4 czerwca, Góry Stołowe)

Po raz pierwszy w Górach Stołowych spotkają się dziewczyny z całej Polski, żeby wspólnie się powspinać, poimprezować i pogadać o babskim wspinaniu.


Sto kobiet wspinających się razem tego samego dnia w tych samych skałach… Nie, to nie jest „seksmisyjna” wizja, ale Wspinaczkowy Meeting Kobiet. Po raz pierwszy w Górach Stołowych spotkają się dziewczyny z całej Polski, żeby wspólnie się powspinać, poimprezować i pogadać o babskim wspinaniu. Podczas trzydniowego zjazdu organizatorki zaplanowały slajdowiska, prelekcje, dyskusje, pokaz kobiecej kolekcji Marmota i przede wszystkim wspólny wypad w skały.

Uczestniczki będą mogły wziąć udział w zawodach Trójboju Wspinaczkowego – konkurencji wymyślonej specjalnie na potrzeby meetingu; dziewczyny, które dopiero zaczęły swoją przygodę ze wspinaniem będą mogły uzyskać fachowe porady i podszkolić się pod okiem instruktorek wspinaczki, a zwolenniczki trekkingu będą mogły zrobić sobie wycieczkę krajobrazową po Górach Stołowych specjalnie przygotowanym szlakiem.

Wieczorami zaproszone gościówy [sic!] – m.in. Monika Niedbalska, Eliza Kubarska, Kasia Biernacka – pokażą swoje slajdy i opowiedzą o przygodach górsko-skalnych. Będzie również okazja do pogadania o „babskim treningu wspinaczkowym”, w którego tajniki wprowadzą nas czołowe zawodniczki – Kinga Ociepka, Renata Piszczek, Ola Taistra i Edyta Ropek. Oczywiście nie zabraknie imprez o charakterze nie tyle wspinaczkowym, co rozrywkowo-tanecznym, dietetycznego grilla i napojów wyskokowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dziewczyny. Dokładne informacje znajdziecie na www.wspinaczkowymeetingkobiet.pl

(kg)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com