facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2011-12-13
 

Wreszcie trafiony prezent - PowerMonkey Explorer

PowerMonkey Explorer jest poręcznym urządzeniem, które może dostarczyć energię elektryczną większości niezbędnych nam na co dzień urządzeń elektronicznych jak: telefony komórkowe, smartfony, iPhony, iPody, MP3, MP4, gpsy, aparaty cyfrowe i wiele innych. Wcześniej naładowany przechowuje energię nawet przez rok. Dodatkowo posiada mały panel słoneczny...
Na co dzień zużywamy zatrważające ilości baterii lub prądu, dodatkowo musimy pamiętać o niezliczonej ilości ładowarek. Generalnie energia w naszym codziennym życiu staje się problemem, szczególnie dla osób uświadomionych ekologicznie.

Aby oszczędzić bólu głowy w przypadku poszukiwania właściwego kabla oraz uspokoić sumienie tych, co chcą żyć w zgodzie z naturą, firma PowerTraveller proponuje niewielkie urządzenia, które zaspokoją potrzeby dostarczenia energii głodnym jej urządzeniom czy to na co dzień, czy z dala od domu.

„Dzięki temu urządzeniu można naładować baterie telefonu komórkowego lub aparatu fotograficznego tam, gdzie nie ma prądu. Podróżowanie z PowerMonkey jest jak jeżdżenie z dodatkowym kanistrem paliwa” - recenzuje urządzenie „Telegraph Magazine”. Produkty firmy są znane i cenione na całym świecie: od Europy, poprzez USA, aż po Australię i Nową Zelandię. Od 2011 roku dostępne są w Polsce.


Fot. arch. PowerTraveller

Opakowanie PowerMonkey Explorer o wadze zaledwie 553 g zawiera zasilacz PowerMonkey (83 g) i baterię słoneczną solar – slave (82 g) oraz kable i końcówki
do różnych urządzeń i szereg wymiennych adapterów dla wszystkich systemów gniazd napięcia zmiennego używanych w Wielkiej Brytanii, Europie, USA i Australii. Jeśli jakiś końcówek brakuje, można je osobno dokupić.

Taki zestaw pozwala na naładowanie elektronicznych gadżetów w trojaki sposób:
poprzez ładowarkę sieciową - zwyczajnie z gniazdka lub przez USB, ładując z wbudowanego akumulatora (np. wcześniej podłączone urządzenie do prądu starcza potem na 3 ładowania telefonu komórkowego), lub – co jest najciekawszym atutem PowerMonkey Explorer - wykorzystując tylko ładowanie słoneczne. Wystarczy otwarty panel przyczepić rzepem do plecaka, położyć z tyłu samochodu lub przy oknie w biurze, a nawet w pochmurny dzień PowerMonkey ma szansę złapać trochę naturalnej energii, nie tylko z korzyścią dla nas (naładujemy komórkę, która właśnie padła), ale także dla całego środowiska (kolejne zużyte baterie nie znajdą się w koszu). Obudowa jest trwała, posiada gumowe wzmocnienia po bokach, które dodatkowo ułatwiają trzymanie w rękach, jest odporna na działanie kurzu i wody.


Fot. arch. PowerTraveller

„PowerMonkey umożliwił nam zabieranie na nasze dalekie wyprawy pewnych elektronicznych urządzeń, z których nie mieliśmy możliwości korzystać w przeszłości, ponieważ wymagałoby to spakowania zbyt wielu baterii, które dodatkowo sporo kosztują” - opinie takie jak redaktorów serwisu OutdoorBaby nie są odosobnione.

Do zakupu PowerMonkey Explorer nie trzeba przekonywać tych, którym zdarzyło się choć raz, że byli z dala od domu i musieli właśnie wykonać ważną rozmowę, a ich telefon znowu się zbyt szybko wyładował lub innych, co wypoczywali na pięknej plaży, a zabrany w podróż iPod wydał ostatni dźwięk lub zdobywców gór, którzy stojąc na szczycie, oglądali niesamowite widoki, tylko że bateria ich aparatu fotograficznego właśnie się wyczerpała. Jeśli chcemy sobie i najbliższym oszczędzić podobnych koszmarów, warto rozważyć zakup niedrogiego (sugerowana cena detaliczna 350,90 zł) i bardzo uniwersalnego urządzenia, dodatkowo do wyboru w stylowych kolorach: żółtym, niebieskim, szarym i różowym.


Fot. arch. PowerTraveller

Więcej informacji na temat PowerTraveller na stronie: www.powertraveller.com i www.facebook.com/powertravellerpolska.


 
Firma PowerTraveller specjalizuje się w projektowaniu i produkcji ładowarek do wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych coraz bardziej niezbędnych podczas codziennego życia oraz w podróży. Misja firmy to zapewnienie każdemu użytkownikowi rozwiązań - czy to w postaci podręcznych akumulatorków czy solarnych ładowarek - mających zlikwidować problemy z zasilaniem osobistych urządzeń. Produkty firmy są znane i cenione na całym świecie od Europy, poprzez USA, po Australię i Nową Zelandię. Były wielokrotnie nagradzane.

Źródło: www.ceneria.pl


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com