facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2017-11-27
 

Wood set - sprzęt ze stolarni

Najważniejsza jest technika, czyli praca nóg. Od zawsze wiadomo, że tak dobrze stoisz, jak mocno się trzymasz. Dlatego trening siły palców jest kluczowy w nabieraniu umiejętności wspinaczkowych. Łojanci dwoją się i troją, żeby zamienić ręce w łapy, a dłonie w imadła. I już lata temu odkryli, że najskuteczniejsze przeobrażenia dokonują się na drewnianych trenażerach. 

Koncepcja framugi i kampusa wyewoluowała, więc dziś mamy do czynienia z prawdziwym wysypem ciekawych przyrządów, na których możemy regularnie katować palce, jednocześnie oszczędzając cenną, bo naturalną skórę. Większość z prezentowanych produktów jest na tyle kompaktowa, że łatwo zamontujemy je w domu albo zabierzemy ze sobą na wyjazdy w skały.

 

 

KULE / INTOTHEWOOD


3/4 kuli o średnicy 12 cm, lekko zagięte, dające pewny chwyt otwarty na klamy. Idealnie nadaje się do budowy ściany systemowej.

Cena: 60 zł

 

ILDOMANI / PUCTRAINING


Zaprojektowana przez samego Patxiego Usobiagę listwa służyć może zarówno do ciężkiego treningu zwisów, jak i codziennej rozgrzewki palców w skałach. Do powieszenia nad wejściem do kampera lub w biurowej kuchni.

Cena: 60 €

 

CLIMBING BURGER / ANTWORKS


Burger trudny do zgryzienia, na którym nietrudno połamać sobie... palce. Łatwy w instalacji, umożliwia trening w niestabilnych warunkach na bardzo dużej liczbie zróżnicowanych chwytów.

Cena: 289 €

 

REVOLVERBOARD / ANTWORKS

Chwytotablica z opcją ustawiania kąta nachylenia daje nieograniczone możliwości treningowe.

Cena: 249 €

 

A MUERTE / ADAM’S CLASPERS


Zaprojektowane przy udziale Adama Ondry urządzenie do treningu siły ścisku. Można ćwiczyć na dwóch różnych powierzchniach chwytu, regulując grubość w czterech zakresach.

Cena: 64,60 €

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-04-29
SPRZĘT
 

Buty marki CMP w sklepie AktywnyTurysta.pl

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
Goryonline
 
2023-03-27
SPRZĘT
 

Jak ubrać się w góry wiosną?

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-03-15
SPRZĘT
 

LIFA Infinity Pro - wodoodporność. Na zawsze

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-03-13
SPRZĘT
 

Odpływanie wśród drzew

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com